disscuss print

KURUMSAL HOSTİNG - BAYİ HOSTİNG - COM.TR TESCİLİ - SUNUCU KİRALA - HEMEN TIKLA...!

CHP BAYRAKLI ADAYI KARABAĞ'IN SEÇİM ÇALIŞMALARI

CHP BAYRAKLI ADAYI KARABAĞ'IN SEÇİM ÇALIŞMALARI_resim
İZMİR (İHA) - CHP Bayraklı belediye başkan adayı Hasan Karabağ, Mansuroğlu'nda eğitimcilerle bir araya geldi. Eğitim Derneği Lokali'nde düzenlenen toplantıda konuşan Karabağ, kendi yönetiminde şekillenecek yeni Bayraklı Belediyesi'nin tam bir konsorsiyumla işletilecek bir karar mekanizmasına sahip olacağını vurguladı.

Bayraklı'nın özellikle iş sorununun çözümünde dernekler, meslek kuruluşları,eğitimciler, muhtarlar ve halk ile birlikte hareket edileceğinin sözünü veren Karabağ, “Bayraklı yarın, yerli ve yabancı büyük yatırımcıların uğrak yeri olacak. Belediyemiz onlara temel hizmetleri verirken, Bayraklı da yaşayan işsizlerin istihdam edilmesi sağlanacak. Bunun kararını ise hep birlikte vereceğiz.

Pırıl pırıl nitelikli gençlerimiz ve yetişkinlerimiz ülkenin ekonomik kıskacında çaresiz. Biz Bayraklı Belediyesi olarak ilçemize yatırım yapacak her yatırımcıdan onlara iş sözü almayı, ilçemizin yakın geleceğinde yağacak bu yatırımları, halkımızın iş sorununu çözme noktasında fırsata dönüştürmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

Karabağ, hiç kimseye iş sözü vermediğini ama gerek belediyenin yan kuruluşları gerekse Bayraklı sınırlarında üretim ve hizmet verecek girişimlerin bu yönde harekete geçirilmesinin ana hedefleri olduğunu ve her mahalleden eşit sayıda kişi için iş yaratacaklarını söyledi.

Karabağ şöyle konuştu: “Bugüne kadar hiç kimseye iş sözü vermedim. Aylardır sokak sokak, kapı kapı dolaşıyorum. Belediye'nin iş gücü zaten Karşıyaka ve Bornova'dan gelecek.

Ancak, Bayraklı iş sahası yaratma anlamında büyük bir alana sahip. Bunu yakında hep birlikte göreceğiz. Ben işe alırken adalet sözü veriyorum. Bu alanlarda yine Bayraklı'nın yaşayanları sizlerin önerileriyle istihdam edilecek.”

"EĞİTİME DESTEK"

Eğitim Derneği Lokali'nde bir araya gelen yüzün üzerinde eğitimciye seslenen ve kendisine yöneltilen soruları yanıtlayarak büyük destek alan CHP Bayraklı adayı Hasan Karabağ, eğitime yönelik projelerinin hazır olduğunu ve bunları uygularken de ilçede yaşayan eğitimcilerin kılavuzluğuyla hareket edeceklerini söyledi.

Dernek Lokali'nin koşullarının iyileştirileceği sözünü de veren Karabağ, sosyal aktivitelerin artırılacağını, Bayraklı sınırları içinde yaşayan her eğitimcinin sosyal yaşam koşullarının geliştirilmesi için çalışacaklarını söyledi.

REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR TIKLAYABİLİRSİNİZ...

MASAJ DÜNYASI...

ÇOCUK DOKTORUNA DANIŞ ÜCRETSİZREKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR...Bu haber 15/02/2009 16:18 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors

UKRAYNA HAM DANA DERİ İTHALATI