disscuss print

KURUMSAL HOSTİNG - BAYİ HOSTİNG - COM.TR TESCİLİ - SUNUCU KİRALA - HEMEN TIKLA...!

Gaziantep’te 13 kişilik fuhuş çetesi çökertildi

Gaziantep’te 13 kişilik fuhuş çetesi çökertildi_resim
GAZİANTEP (CİHAN)- Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri, kentin değişik bölgelerinden bayanlara fuhuş yaptıran 9 erkek ile 2 kadını gözaltına aldı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nde sorguları yapılan 13 şahıs adli makamlara sevk idildi. “Fuhuş Operasyonu” adı altında 16 ayrı adrese düzenlenen operasyonda, kadınlara zorla fuhuş yaptırmak, örgüt kurmak, örgüte üye olmak ve aracılık yapmak suçu ile gözaltına alınan şahısların haklarında (44) ayrı organize şekilde işlenen fuhuş olayı ile ilgili tahkikat yapılan H.A.K., E.Y., O.Y., D.D., M.T., S.A., A.K., R.K., S.Y. ve R.Ş.K. isimli şüpheliler adli mercilere sevk edildi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından yapılan bu titiz çalışmada, eş zamanlı operasyonlarda 4’ü Türk kimlikli yabancı uyruklu bayan olmak üzere, 10 mağdure bayan ile bu bayanlara fuhuş yaptıran, aracılık eden veya fuhşa teşvik eden, maddi menfaat temin eden 2’si bayan, 9 erkek olmak üzere toplam 13 şüpheli şahıs yakalandı. Ayrıca, fuhuş müşterileri oldukları tespit edilen 23 erkek şahsın bilgisine de başvurulduğu açıklandı.

CİHAN

REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR TIKLAYABİLİRSİNİZ...

MASAJ DÜNYASI...

ÇOCUK DOKTORUNA DANIŞ ÜCRETSİZREKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR...Bu haber 01/07/2011 08:25 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors

UKRAYNA HAM DANA DERİ İTHALATI