disscuss print

Com - Net - Org ve Com.tr Alan Adı Tescili - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Gaziantep’te 13 kişilik fuhuş çetesi çökertildi

Gaziantep’te 13 kişilik fuhuş çetesi çökertildi_resim
GAZİANTEP (CİHAN)- Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri, kentin değişik bölgelerinden bayanlara fuhuş yaptıran 9 erkek ile 2 kadını gözaltına aldı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nde sorguları yapılan 13 şahıs adli makamlara sevk idildi. “Fuhuş Operasyonu” adı altında 16 ayrı adrese düzenlenen operasyonda, kadınlara zorla fuhuş yaptırmak, örgüt kurmak, örgüte üye olmak ve aracılık yapmak suçu ile gözaltına alınan şahısların haklarında (44) ayrı organize şekilde işlenen fuhuş olayı ile ilgili tahkikat yapılan H.A.K., E.Y., O.Y., D.D., M.T., S.A., A.K., R.K., S.Y. ve R.Ş.K. isimli şüpheliler adli mercilere sevk edildi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından yapılan bu titiz çalışmada, eş zamanlı operasyonlarda 4’ü Türk kimlikli yabancı uyruklu bayan olmak üzere, 10 mağdure bayan ile bu bayanlara fuhuş yaptıran, aracılık eden veya fuhşa teşvik eden, maddi menfaat temin eden 2’si bayan, 9 erkek olmak üzere toplam 13 şüpheli şahıs yakalandı. Ayrıca, fuhuş müşterileri oldukları tespit edilen 23 erkek şahsın bilgisine de başvurulduğu açıklandı.

CİHAN
computer Haber Sitelerine ve Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Bu haber 01/07/2011 11:25 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors