disscuss print

HASIRCI İNŞAAT GAZİANTEP'TE HERKESİ EVLENDİRİYOR...!

HASIRCI İNŞAAT GAZİANTEP'TE HERKESİ EVLENDİRİYOR...!_resim Gaziantep'in kentsel dönüşümüne katkı sağlayan Hasırcı İnşaat “herkesi evlendirme” sloganı ile depreme dayanıklı konutlar inşa ediyor.

İnşaat sektöründe 10 yıldır faaliyet gösteren Hasırcılar İnşaat şirketi tüm projelerinde kaliteli malzeme kullandıklarını belirtiyor.

Hasırcı İnşaat'ın yaptığı HASBAHÇE SİTESİ’ inde; sosyal imkânlar bol; çocuk oyun parkı, fitness salonu, misafir otoparkı, süs havuzu ve kamelyası, yürüyüş parkuru, araç yıkama alanları, kurban kesim yerleri bulunan site kameralı güvenlik sistemleri ve güvenlik görevlileri tarafından korunuyor.

Hasırcı İnşaat, insanları mutlu edecek her detayı düşünmüş...

Hasırcı İnşaat, TİCARİ MERKEZ projesinde 24 daire ve 24 iş yerinden oluşan ticaret merkezini 2009 yılında teslim etmiş.

Hasırcı İnşaat HASKENT SİTESİ Karataş Bölgesi’nde arsasını satın aldığı 3 blok 210 daireden meydana gelecek olan projede ise; 2009 yılı içerisinde satışına başlanarak 3 yıl içinde teslim etmeyi hedefliyor.

Haskent Sitesi'nin asgari fiyatlarla ve uzun vadelerle satılması hedefleyen Hasırcılar İnşaat şirketi müşterilerine 2 tip daire sunacaklarını belirtiyor. 3+1 130 metre kare ve 2+1 100 metrekare alanı ile her aileye ve her bütçeye uygun konut satışlarını sürdürüyor.


REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR...


Bu haber 28/01/2012 14:26 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Authors