disscuss print

ŞEYMA SUBAŞI İLE ACUN ILICALI AYRILDI

ŞEYMA SUBAŞI İLE ACUN ILICALI AYRILDI_resim Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile 2 yıldır süren ilişkisini bitirdi.

Subaşı, 'kötü kadın' ilan edilmekten bıktığı için bu kararı aldı.

Yaklaşık iki yıldır ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, sonunda isyan bayrağını açtı. Yasak aşkı ortaya çıktığı günden beri eleştiri oklarının hedefi haline gelen Subaşı, aylardır hakaretlere maruz kalıyordu. Sosyal paylaşım sitelerinde kendisine hakaret edenlere dava açan Şeyma Subaşı, ilişkisinde de sıkıntılı günler yaşamaya başladı.

Acun Ilıcalı'nın kendisine sahip çıkmadığını düşünen Subaşı, 2 yıllık yasak aşkını bitirme kararı aldı. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde tamamen ayrıldı. Dedikodulara göre; Subaşı, ilişkisinin ardından yakın çevresine şunları söyledi: "Herkesin bana 'kötü kadın' gözüyle bakmasından bıktım. Ben yanlış bir şey yapmadım. Daha çok gencim ve hak etmediğim bir sürü sözle, çirkin tavırla karşılaştım. Artık yeter..."

ÇOCUKLARI İÇİN DİRENDİ

Eşi Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ile ilişkisini öğrendiği ilk anda boşanma davası açan Zeynep Ilıcalı, bir süre sonra bu kararından vazgeçti. Zeynep Hanım, kızları Leyla ve Yasemin için evliliğini sürdürmeye çaba gösterdi.

GÖNDERME YAPMIŞTI

Şeyma Subaşı, evli olan Ilıcalı ile aşk yaşadığı için kendisini eleştirenlere, "Saldırılması ya da açıklama yapması gereken ben değilim" diyerek, Ilıcalı'ya taş atmıştı.

Şeyma Subaşı, evli olan Ilıcalı ile aşk yaşadığı için kendisini eleştirenlere, "Saldırılması ya da açıklama yapması gereken ben değilim" diyerek, Ilıcalı'ya taş atmıştı.

MYNET


REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR...


Bu haber 29/10/2012 12:23 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors