disscuss print

Com - Net - Org ve Com.tr Alan Adı Tescili - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

2014 Yerel Seçimlerinde İlçe Belediye Başkanı kim olmalı? Anket sonuçları

2014 Yerel Seçimlerinde İlçe Belediye Başkanı kim olmalı? Anket sonuçları_resim
Türkiye genelinde "2014 Yerel Seçimlerinde ....... Belediye Başkanı kim olmalı?" başlıklı anketlerimiz son hızıyla devam ediyor.

Tüm ilçe belediye başkanlığı anketlerine katılan adaylardan ilk sırada yer alan anket birincilerini açıklıyoruz.

İşte Türkiye Geneli İlçe Belediye Başkanlığı Anket Sonuçları / Anket Birincileri


Adana
Aladağ HASAN ERKAN
Ceyhan İLYAS KURT
Çukurova Yıldıray ARIKAN
Feke SEBAHATTİN ŞAHİN
İmamoğlu BENAL KARAGÖZ
Karaisalı Babacan DURAK
Karataş Fatih BALIKÇI
Kozan Mimar KAZIM ÖZGAN
Pozantı Mustafa ÇAY
Saimbeyli Mustafa UYANIK
Sarıçam Ahmet ZENBİLCİ
Seyhan KASIM PAMUK
Tufanbeyli Recep BALI
Yumurtalık Turgut ERİŞMEN
Yüreğir TURGUT ÜSTÜN

Adıyaman
Besni MUSTAFA ÇİĞDEM
Çelikhan Mehmet BORA
Gerger OSMAN DURSUN
Gölbaşı Yusuf ÖZDEMİR
Kahta İbrahim Yusuf TURANLI
Samsat ABDULVAHAP KUŞTEPE
Sincik MUSTAFA ŞAHİN
Tut Mahmut KARAKUŞ

Afyonkarahisar
Başmakçı Ramazan BOZBAŞ
Bayat ABDULLAH ERTEKİN
Bolvadin Nazmiye KILÇIK
Çay Ali YAKUT
Çobanlar Abdil TIKIR
Dazkırı ÖNDER ŞENYURT
Dinar MEVLÜT ER
Emirdağ Cengiz PALA
Evciler Fatih Deniz ÖZER
Hocalar Mustafa AKIN
İhsaniye Halit AŞKAR
İscehisar İsmail BAYRAM
Kızılören AHMET DURU
Sandıklı İsmail ELİBOL
Sinanpaşa NECMİ KURT
Sultandağı MUSTAFA BAŞOL
Şuhut Recep BOZKURT

Ağrı
Diyadin YAKUP YENİGÜN
Doğubeyazıt HÜSEYİN KOTAN
Eleşkirt AYTEKİN ARSLAN
Hamur ŞAHABETTİN AKAR
Patnos İBNİYAMİ CANGİR
Taşlıçay İsmail TAŞDEMİR
Tutak ZÜLFİKAR ÇİFTÇİ

Aksaray
Ağaçören Mustafa Yüksel
Eskil İbrahim Güdendede
Gülağaç Ramazan Kandiş
Güzelyurt Ruhi Turğut
Ortaköy Doğan Çetin
Sarıyahşi Sait Sarsılmaz

Amasya
Göynücek Ali BOZTEPE
Gümüşhacıköy Mustafa SAATCI
Hamamözü Mehmet Şükrü ASLAN
Merzifon Hasan ÇİLEZ
Suluova Mahmut BOZ
Taşova ÖMER ÖZALP

Ankara
Akyurt VEYSEL FIRAT
Altındağ Veysel TİRYAKİ
Ayaş Ali BAŞKARAAĞAÇ
Bala ÖMER KESKİN
! Beypazarı AVNİ ERDOĞAN
Çamlıdere HÜSEYİN CİVELEK
Çankaya Bülent TANIK
Çubuk VURAL ÇOKCAN
Elmadağ Gazi ŞAHİN
Etimesgut Enver DEMİREL
Evren ABDULKADİR DEMİRCİ
Gölbaşı OSMAN KARAASLAN
Güdül Hüseyin ERDOĞAN
Haymana OĞUZ YÜCEL
Kalecik Nevzat ŞAHİN
Kazan İSMAİL AKKAYA
Keçiören MEHMET KÜÇÜKTEPE
Kızılcahamam SEFA YILDIRIM
Mamak Mesut AKGÜL
Nallıhan Ahmet Adnan OKUR
Polatlı Yakup ÇELİK
Pursaklar Selçuk ÇETİN
Sincan AHMET ERBAĞ
Şereflikoçhisar FERDA POLAT
Yenimahalle Fethi YAŞAR

Antalya
Akseki MEHMET YENER
Aksu HASAN BOZKURT
Alanya Hasan SİPAHİOĞLU
Döşemealtı Nurettin TURSUN
Elmalı Hüseyin ALTINTAŞ
Finike Nail DÜLGEROĞLU
Gazipaşa M.Bahattin AKŞİT
Gündoğmuş Hasan Ali KURNAZ
İbradi NURETTİN BAYLI
Kale İsmail YARIMCA
Kaş SÜLEYMAN ÖZER
Kemer Mustafa GÜL
Kepez HALİL BAHAR
Konyaaltı Osman Ali ECİŞ
Korkuteli Hüseyin KARACELİLOĞLU
Kumluca Hüsamettin ÇETİNKAYA
Manavgat AHMET ÖZTÜRK
Muratpaşa ERCAN ERKAN
Serik Ragıp OKUDAN

Ardahan
Çıldır Mehmet Fatih Kılınç
Damal Merdani Alikan
Göle METİN KASIMOĞLU
Hanak İlhan Aytekin
Posof YUSUF ASLAN DEMİRCİ

Artvin
Ardanuç Yıldırım DEMİR
Arhavi Coşkun HEKİMOĞLU
Borçka ARİF SOLMAZ
Hopa Turan KASIMOĞLU
Murgul Mehmet YILDIRIM
Şavşat SEDAT DEMİR
Yusufeli Eyüp AYTEKİN

Aydın
Bozdoğan HİKMET SAATÇİ
Buharkent Kadri ÖLÇENOĞLU
Çine TAYFUN ŞAHİN
Didim Mümin KAMACI
Germencik Ahmet YAVAŞOĞLU
İncirliova DENİZ GÜL
Karacasu CENGİZ ÇUMRALI
Karpuzlu ERDAL YILDIZ
Koçarlı ÜMİT ÖZDEMİR
Köşk ÖZCAN ARUMAN
Kuşadası ALİ KARA
Kuyucak ALİ ÇEVİK
Nazilli Haluk ALICIK
Söke OSMAN ÜNSAL
Sultanhisar Ertegün ÜNAL
Yenipazar MEHMET ÖZKAN

Balıkesir
Ayvalık CİHAN ŞİŞMAN
Balya MEHMET ÇİFTÇİ
Bandırma EŞREF KASAPOĞLU
Bigadiç BÜLENT ULUBAK
Burhaniye Fikret AKOVA
Dursunbey Ercan BAL
Edremit Yurt YILDIRIM
Erdek Hüseyin AYSAN
Gömeç SAİM ÖZYAVAŞ
Gönen Hüseyin YAKAR
Havran Hasan LOFÇALIOĞLU
İvrindi NİZAMEDDİN UÇAR
Kepsut EROL ARDA
Manyas Hasan KAHRAMAN
Marmara Cem KIRIK
Savaştepe Gürkan KURTBAŞ
Sındırgı Özgür ERTUĞRUL
Susurluk Tahsin BOZOĞLU

Bartın
Amasra Bekir Karabacak
Kurucaşile ALİ HAYDAR YAVUZDEMİR
Ulus Mustafa Kuru

Batman
Beşiri Abdurrahman Şen
Gercüş Ali Öner
Hasankeyf ORHAN BEKİROĞLU
Kozluk Mehmet Veysi Işık
Sason BEDRİ ATALAY

Bayburt
Aydıntepe MAHMUT KEMAL ERASLAN
Demirözü Çağlar Seyrek

Bilecik
Bozüyük Nizamettin Çam
Gölpazarı Vedat KAZICI
İnhisar İsmail CAMBAZ
Osmaneli Mehmet ISIKAN
Pazaryeri Muhsin Turan
Söğüt MEHMET YAPRAKLI
Yenipazar Necati Keser

Bingöl
Adaklı M. Sait Çetindağ
Genç ALİ ALTINBAŞ
Karlıova Bülnet Bingöl
Kiğı Coşkun GÜVEN
Solhan Niyazi ÇAVUŞOĞLU
Yayladere FİKRET AYDIN
Yedisu Mehmet Şerif MEMİOĞLU

Bitlis
Adilcevaz Mehmet Salih Göksoy
Ahlat Mesut Subaşı
Güroymak Mehmet Emin ÖZKAN
Hizan Nevzat Yetişkin
Mutki Vahdettin BARLAK
Tatvan NECATİ SARI

Bolu
Dörtdivan Sefer AKMAN
Gerede Mustafa Allar
Göynük Mustafa Bayraktar
Kıbrıscık İBRAHİM AYTAR
Mengen ÖNDER ÖZGÜR ÖZALP
Mudurnu YÜKSEL SUİÇMEZ
Seben ALİ MURAT ÇETİNKAYA
Yeniçağa Recai Çağlar

Burdur
Ağlasun ŞEREF YEŞİL
Altınyayla Selahattin ŞİMŞEK
Bucak Ramazan AYAZ
Çavdır OSMAN ERÇİFTÇİ
Çeltikçi Osman Bülbül
Gölhisar Veli CANTİLAV
Karamanlı Mehmet ÖZGER
Kemer Enver Asan
Tefenni İbrahim ARICAN
Yeşilova Muzaffer Akın

Bursa
Büyükorhan Selami Selçuk TÜRKMEN
Gemlik MEHMET SERTASLAN
Gürsu Orhan ÖZCÜ
Harmancık Mustafa ÇETİNKAYA
İnegöl Bülent Temelli
İznik Osman Sargın
Karacabey GÖNÜL AVRİL
Keles Mustafa BEKTAŞ
Kestel Nazif Aydın
Mudanya Kadir Kahraman
Mustafakemalpaşa Hayri ÖZTETİKLER
Nilüfer Mustafa BOZBEY
Orhaneli İrfan TATLIOĞLU
Orhangazi İsmail TATAR
Osmangazi Cihat Çini
Yenişehir Bülent Hamdi CİNGİL
Yıldırım GÜNER AKLAN

Çanakkale
Ayvacık Sabri Tok
Bayramiç İsmail Sakin TUNÇER
Biga Mehmet ÖZKAN
Bozcaada MEHMET YAVUZ
Çan Abdurrahman KUZU
Eceabat Kemal DOKUZ
Ezine Halil BÜYÜKEROL
Gelibolu İsmail Eğe
Gökçeada MEHMET GÜNEŞHAN
Lapseki Gani Mehmet EKİM
Yenice Mehmet Güngör

Çankırı
Atkaracalar Veysel Yartaşı
Bayramören Kadir Ünal
Çerkeş Hayati Kaya
Eldivan Hüseyin KANTAŞ
Ilgaz Mehmet Öztürk
Kızılırmak Sezer Koç
Korgun ÖRGÜT YOK
Kurşunlu ŞABAN BÜYÜKPOYRAZ
Orta ALİ KOÇAK
Şabanözü Bahri Nalbant
Yapraklı Hasan Basri AVSAR

Çorum
Alaca Ümit Tokgöz
Bayat SADIK KÜÇÇÜK
Boğazkale Ali Rıza SOYSAT
Dodurga Bekir KILIÇ
İskilip Ali Koçkaya
Kargı Ahmet Hamdi AKPINAR
Laçin Erdal ALTUNTAŞ
Mecitözü Selçuk AKSOY
Oğuzlar OSMAN GÜLLÜ
Ortaköy Ali ERGİN
Osmancık Oğuzhan Kaya
Sungurlu Selahaddin UZUNKAYA
Uğurludağ YUSUF İPEK

Denizli
Acıpayam Hulusi ŞEVKAN
Akköy Abdullah KILBIYIK
Babadağ İSMAİL DANACI
Baklan İsa KARAÇOLAK
Bekilli Halil Karagöz
Beyağaç Mustafa AKÇAY
Bozkurt HASAN TUNÇBİLEK
Buldan HİKMET ŞENÖZEN
Çal HİKMET ŞENÖZEN
Çameli SAFFET AKYOL
Çardak Özgür Uludağ
Çivril Ümit Çelik
Güney Halil Ayhan
Honaz SERPİL GÜREL
Kale Mehmet Molo
Sarayköy RIFAT KAPANCIOĞLU
Serinhisar Halil Akoğlan
Tavas ERDOĞAN ŞAMA

Diyarbakır
Bağlar HALİL EFE
Bismil Zeki Kartal
Çermik MEHMET EMİN EKİNCİ
Çınar Fesih Delil
Çüngüş MEHMET DEMİROĞLU
Dicle Ekrem Aksal
Eğil Mehmet Karakaş
Ergani Mehmet Kaya
Hani BÜLENT BARÇ
Hazro Faruk İncel
Kayapınar Mehmet Ali Kırsaçlı
Kocaköy HASAN KILIÇ
Kulp NİHAT AYDOĞDU
Lice FAHRİ ERKAN
Silvan Mehmet Nedim Kılıçaslan
Sur MEHMET BAYIN
Yenişehir Süleyman Serdar Budak

Düzce
Akçakoca Mustafa Ezer
Cumayeri Musa Birdal
Çilimli İsmail Akalın
Gölyaka Ecvet Çelik
Gümüşova Necmi Kurt
Kaynaşlı Erol Bayraktar
Yığılca Muzaffer Yiğit

Edirne
Enez Ali Mercanoğlu
Havsa FEDAİ IŞIK
İpsala Murat Gürkan
Keşan Mehmet Özcan
Lalapaşa AYHAN GÜNAY
Meriç Ali Alan
Süloğlu Metin Yılmaz
Uzunköprü Enis İşbilen

Elazığ
Ağın Mustafa Yentur
Alacakaya Davut Tunç
Arıcak Cemil Can
Baskil VAHAP ÖZGÜL
Karakoçan Mehmet Kayğun
Keban Yavuz Fırat
Kovancılar TEKİN KARAKOÇ
Maden Musa Orhan
Palu BEDRİ KILIÇ
Sivrice İbrahim Altundaş

Erzincan
Çayırlı Fevzi Kılıç
İliç DURSUN KERİMAYAK
Kemah ALİCAN BİNAY
Kemaliye Mehmet Emin Erdoğan
Otlukbeli Yusuf Coşar
Refahiye Tacettin Çiftçioğlu
Tercan AYTEKİN ERCAN
Üzümlü Hüsnü Işık

Erzurum
Aşkale Musa Akçay
Aziziye ABDÜLKADİR ÇAKIR
Çat CAFER KILINÇ
Hınıs Memet Emin Günay
Horasan HÜSEYİN KELEŞ
İspir S.Zeki Çetinkaya
Karaçoban HÜSNÜ YILAN
Karayazı YALÇIN ÇABAKÇORLU
Köprüköy Rıdvan Karasu
Narman Zafer Rüşen
Oltu Fuat Demir
Olur Sıddık Demircan
Palandöken BAHATTİN ORUNDAŞ
Pasinler ÖZER PEHLİVAN
Pazaryolu Mustafa Çiçek
Şenkaya Yavuz Bedir
Tekman BAYRAM ÇETİN
Tortum Lokman Uzun
Uzundere Şaban Ata
Yakutiye Yunus Şahin

Eskişehir
Alpu İBRAHİM AYDÖRE
Beylikova İSMAİL AKKURT
Çifteler Mevlüt Ayten
Günyüzü AHMET YILDIRIM
Han Mehmet Erdönmez
İnönü Tahsin Çelik
Mahmudiye Mustafa Arslan
Mihalgazi Günday Yavuz
Mihalıççık ENVER EROL
Odunpazarı Ercan Kelleci
Sarıcakaya Hüseyin Abbasoğlu
Seyitgazi HÜSEYİN ÇOBAN
Sivrihisar HÜLYA AYDIN CESUR
Tepebaşı Vahap Ata

Gaziantep
Araban MUSTAFA KAYACI
İslahiye İbrahim Erdoğan
Karkamış MEHMET POLAT
Nizip Cuma Gündüz
Nurdağı Ökkeş Gezer
Oğuzeli SÜLEYMAN MAŞ
Şahinbey Osman Toprak
Şehitkamil MEHMET ATAR
Yavuzeli ŞAHABETTİN KESKİN

Giresun
Alucra OSMAN SEFEROĞLU
Bulancak FATMA CEVAHİR KARAİBRAHİM CANİK
Çamoluk Şinasi Tekoğlu
Çanakçı Ali Bilge
Dereli Osman Kahraman
Doğankent İbrahim Aydın
Espiye Ali Kemal Akkaya
Eynesil İbrahim Topal
Görele Tolga Erener
Güce BİLAL YILMAZ
Keşap METİN ÖZTÜRK
Piraziz Hüseyin Aydın
Şebinkarahisar Ahmet Bölük
Tirebolu MURAT YILDIRIM
Yağlıdere CAFER ÖZDEMİR

Gümüşhane
Kelkit MUHAMMET TURHAN
Köse ÖRGÜT YOK
Kürtün Haydar Yılmaz
Şiran Bekir Kara
Torul KAMİL YÜKSEL

Hakkari
Çukurca Zeki Ertunç
Şemdinli Fikri Algül
Yüksekova Ahmet Uçar

Hatay
Altınözü Tahir Zümre
Antakya MEVLÜT YEŞİLDAĞ
Belen FEVZİ YÜKSEL
Dörtyol MUSTAFA KEMAL İNCESU
Erzin ALİ SARAR
Hassa TALAT ERGÜNEŞ
İskenderun Uğur Feriz
Kırıkhan Ali Meto
Kumlu İbrahim Paç
Reyhanlı Mehmet Hacıoğlu
Samandağ Metin Canbolant
Yayladağı NEVZAT GONCA

Iğdır
Aralık Hanım Turan
Karakoyunlu Ziyat Ali Deliktaş
Tuzluca Bekir Can

Isparta
Aksu Neşet Erkorkmaz
Atabey MUSTAFA TÜFEKLİ
Eğirdir Hasan Dinçer
Gelendost Sacit Cengiz
Gönen Hüseyin Yakar
Keçiborlu İbrahim Ağras
Senirkent VELİ ÇANKAYA
Sütçüler Hüseyin Müftüoğlu
Şarkikaraağaç Mevlüt Özdemir
Uluborlu Mehmet Dursun
Yalvaç Osman Çiftçi
Yenişarbademli Yaşar Gençer

İstanbul
Adalar MEHMET DÜNDAR TIRAŞ
Arnavutköy A.Haşim BALTACI
Ataşehir Battal İLGEZDİ
Avcılar Mustafa DEĞİRMENCİ
Bağcılar Lokman ÇAĞIRICI
Bahçelievler Osman DEVELİOĞLU
Bakırköy Ateş Ünal ERZEN
Başakşehir Mevlüt UYSAL
Bayrampaşa İbrahim Cemil Yıldız
Beşiktaş İsmail ÜNAL
Beykoz Yücel ÇELİKBİLEK
Beylikdüzü İbrahim Bülbüllü
Beyoğlu Rüstem Dindarol
Büyükçekmece Dr. Hasan AKGÜN
Çatalca Cem KARA
Çekmeköy Ahmet POYRAZ
Esenler HALİL ÖZDEN
Esenyurt Necmi KADIOĞLU
Eyüp İsmail KAVUNCU
Fatih Mustafa DEMİR
Gaziosmanpaşa Dr. Erhan EROL
Güngören Ş. Yücel KARAMAN
Kadıköy Hurşit Yıldırım
Kağıthane ZEYNEL ÖZTÜRK
Kartal Temurhan Yıldız
Küçükçekmece Aziz YENİAY
Maltepe Prof. Dr. Mustafa ZENGİN
Pendik Kenan ŞAHİN
Sancaktepe İsmail ERDEM
Sarıyer Şükrü GENÇ
Silivri Özcan IŞIKLAR
Sultanbeyli Hüseyin KESKİN
Sultangazi Cahit ALTUNAY
Şile ARAS ARSLAN
Şişli MUSTAFA SARIGÜL
Tuzla Mustafa Ataş
Ümraniye Öztürk Oran
Üsküdar Mustafa KARA
Zeytinburnu Murat AYDIN

İzmir
Aliağa Ömer TURGUT OĞUZ
Balçova Oktay Duru
Bayındır HÜSEYİN TAMER YANIK
Bayraklı Mehmet TOPTAŞ
Bergama İDRİS YAVUZYILMAZ
Beydağ S.Vasfi ŞENTÜRK
Bornova Kamil OKYAY SINDIR
Buca Mehmet SÜNE
Çeşme Ahmet FAİK TÜTÜNCÜOĞLU
Çiğli Ester BULUT
Dikili Osman Nuri ÖZGÜVEN
Foça Kadir Özgirgin
Gaziemir Ömür ŞANLI
Güzelbahçe Mustafa GÜRKAN
Karabağlar Tacettin Bayır
Karaburun Hamza Serdar YASA
Karşıyaka Kerem Ali SÜREKLİ
Kemalpaşa Yaşar Kırkpınar
Kınık Süleymann KAYA
Kiraz İsmet KORKMAZ
Konak Cenap BÖRÜHAN
Menderes Ergün ÖZGÜN
Menemen Arif Kuran
Narlıdere Abdül BATUR
Ödemiş Ali Hadim
Seferihisar Ümit Cingöz
Selçuk Sema Yeşilçimen
Tire MUSTAFA GÜNGÖR
Torbalı Ramazan İsmail UYGUR
Urla Selçuk KARAOSMANOĞLU
Kahramanmaraş
Afşin Duran DEMİR
Andırın YUNUS BALCI
Çağlayancerit Veli Çetinkaya
Ekinözü Kamil Ayrılmış
Elbistan Yunus Kaan Kısaca
Göksun HAYRİ UÇKAÇ
Nurhak Ahmet Akkuş
Pazarcık Kamil Dalkara
Türkoğlu İSMAİL AKKAYA

Karabük
Eflani AHMET SARAÇ
Eskipazar Dursun Baş
Ovacık Hüseyin Denli
Safranbolu Ahmet Güneş
Yenice ABDULLAH ÇAKIR

Karaman
Ayrancı MUHARREM CAN
Başyayla Şerafettin Bulgurcu
Ermenek Necati Akpınar
Kazımkarabekir Muammer Sarı
Sarıveliler Halil Kulak

Kars
Akyaka Aliyar Çoban
Arpaçay Zeki Elma
Digor Abdurrahman Aydın
Kağızman METİN YILDIZ
Sarıkamış Mustafa Yurt
Selim İSMET KOÇ
Susuz ERDAL YAŞAR YEĞİN

Kastamonu
Abana Ali Oğuz
Ağlı Muharrem Topçu
Araç Halil Karayel
Azdavay Mehmet Özdemir
Bozkurt Naim Köse
Cide Hüseyin Ergün
Çatalzeytin Sinan Karadağ
Daday KADİR ER
Devrekani Hasan Horozoğlu
Doğanyurt MUSTAFA EROL
Hanönü Hasan Öztürk
İhsangazi Ufuk Ayvacı
İnebolu İsa Karamehmetoğlu
Küre Ayhan Suna
Pınarbaşı Zekeriya Gök
Seydiler Sabri Bayramoğlu
Şenpazar Ahmet Bakır
Taşköprü Fazıl Pehlivan
Tosya Kazım Şahin

Kayseri
Akkışla Sedat Eraslan
Bünyan Mehmet Özmen
Develi Mehmet Durukan
Felahiye Mustafa Gürcü
Hacılar Hüdai Barut
İncesu İsmail Tekinsiz
Kocasinan Hüseyin Cahit Özden
Melikgazi Timur Barlas
Özvatan Nurettin Almak
Pınarbaşı Ahmet Çalışkan
Sarıoğlan Özdemir Doğan
Sarız Cesur Abdullah Kınık
Talas Faruk Karakaya
Tomarza Mehmet Bal
Yahyalı Ahmet Büber
Yeşilhisar İhsan Ünal

Kilis
Elbeyli Mustafa Uçar
Musabeyli Ayhan Yılmaz
Polateli Cezmi Özdemir

Kırıkkale
Bahşılı Halil İbrahim Bişkin
Balışeyh Süleyman İrmak
Çelebi Hacı Dede Özbal
Delice İhsan Biçici
Karakeçili Salih Avan
Keskin Ömer Tuna
Sulakyurt Göner Kalay
Yahşihan Ahmet Sungur

Kırklareli
Babaeski Güray Genç
Demirköy Hayrullah Yalçınsoy
Kofçaz Hüseyin Aktaş
Lüleburgaz Ahmet Yılmaz
Pehlivanköy Mehmet Açıkel
Pınarhisar Tarık Bayraktaroğlu
Vize Kani Yavuz

Kırşehir
Akçakent Yaşar Atasoy
Akpınar Mustafa Karahan
Boztepe Levent Altuntaş
Çiçekdağı Hasan Hakanoğlu
Kaman Alpaslan Güzel
Mucur Hüseyin Güngör

Kocaeli
Başiskele Mehmet Ustaoğlu
Çayırova Nazmi Özmen
Darıca Muzaffer Bıyık
Derince Ahmet Ark
Dilovası İlhan Yıldırım
Gebze Cemalettin Kaflı
Gölcük Sedat Yücel
İzmit Ali Korkmaz
Kandıra MUZAFFER YAĞIZ
Karamürsel Ahmet Türkel
Kartepe Hasan Kandaz
Körfez Engin Koyun

Konya
Ahırlı Ercan Altınbaş
Akören A. Ufuk Yavuz
Akşehir Abdullah Bahadır Örs
Altınekin Mustafa Hançerli
Beyşehir Nafiz Huğlu
Bozkır Mehmet Demirel
Cihanbeyli Mehmet Ali Önal
Çeltik Mehmet Kulaç
Çumra Kemal Çolak
Derbent Hamdi Kuyubaşı
Derebucak Adem Sütçü
Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK
Emirgazi Halil İbrahim Kotuk
Ereğli FATİH SAN
Güneysınır Hacı Mustafa Aslan
Hadım Saffet Duran
Halkapınar Ahmet Kuru
Hüyük Ali Kayhan
Ilgın Yaşar Pınar
Kadınhanı Alpaslan Katrancı
Karapınar MUSTAFA YAZGAN
Karatay Ömer Ünal
Kulu Reşat Eken
Meram Mustafa Ulvi Bezirci
Sarayönü TAHİR YILDIZ
Selçuklu MUSTAFA YENİYOL
Seydişehir Kemalettin Atalay
Taşkent Talat Tahsin Taşdizer
Tuzlukçu Aytekin Ekici
Yalıhüyük Bülent Tekin
Yeniceoba İlyas Kara
Yunak Ali Ergün

Kütahya
Altıntaş METİN AYDIN
Aslanapa Ahmet Şahan
Çavdarhisar HALİL İBRAHİM ALTINAY
Domaniç RAMAZAN ÖZTÜRK
Dumlupınar TAYFUN PARLAK
Emet Mehmet Ali Yerem
Gediz Eflatun Coşar
Hisarcık Fatih Çalışkan
Pazarlar ALAATTİN KANDEMİR
Şaphane Ahmet Deniz
Simav Mehmet Yağcı
Tavşanlı Mehmet Demir

Malatya
Akçadağ Vahap Yücekaya
Arapgir Kamil İnbaşı
Arguvan Kudret Kılıç
Battalgazi HÜSEYİN KORKMAZ
Darende Süleyman Şimşek
Doğanşehir Zekeriya Demirtaş
Doğanyol Fetahmet Bay
Hekimhan MURAT KARAYAZICI
Kale Kazım Çiçek
Kuluncak Nurettin Akbulut
Pütürge Hüseyin Aldemir
Yazıhan İBRAHİM ARDIÇ
Yeşilyurt Mehmet Kavuk
Gürün Mehmet Aktaş

Manisa
Ahmetli HAKAN AKARSU
Akhisar İsmail Hakkı Şenyiğit
Alaşehir Yaşar Çataldere
Demirci ALİ KARAKAYA
Gölmarmara ÖZGÜR YILDIRIM
Gördes Ahmet Esen
Kırkağaç Ömer Haktan Öztürk
Köprübaşı ALİ AKIN
Kula Nejat Gülmez
Salihli Hüsnü Tuğrul
Sarıgöl YUSUF ÖZKAN
Saruhanlı MUHARREM EKİCİ
Selendi Muhammet Akcan
Soma Hasan Ergene
Turgutlu Hüseyin Azman

Mardin
Dargeçit MUSTAFA BULUT
Derik VELAT DURMAZ
Kızıltepe EYÜP KALKAN
Mazıdağı Abdurrahman Kaya
Midyat Hüseyin Çelebi
Nusaybin SEKFAN KARTAL
Ömerli Mehmet KAYA
Savur Mehmet İlhan Fidan
Yeşilli Şahabettin Şafak

Mersin
Tarsus Burhanettin Kocamaz
Silifke Bayram Ali Öngel
Mut Murat Orhan
Mezitli Uğur Yıldırım
Çamlıyayla İsmail Tepebağlı
Bozyazı Mehmet Ballı
Aydıncık Ferhat Aktan
Anamur Mehmet Türe
Toroslar Hamit Tunaü
Gülnar (Gülpınar) Ahmet Günel
Erdemli Mükellem Tollu
Akdeniz M.Fazıl Türk
Yenişehir İbrahim Genç

Muğla
Bodrum Yılmaz Algül
Dalaman Onur Turgut
Datça Ahmet Deniz
Fethiye Mustafa Ali Türkan
Kavaklıdere İsa Gün
Köyceğiz Mustafa Özkaya
Marmaris MEHMET OKTAY
Milas Bülent Demir
Ortaca Mesut Yazan
Ula Servet Aydınlıoğlu
Yatağan Mustafa Toksöz

Muş
Bulanık Abdulmecit Cantepe
Hasköy Şefik Taşkın
Korkut Mehmet Zeki Bilginer
Malazgirt MEHMET TAN
Varto Muhamet Lütfü Turgut

Nevşehir
Acıgöl ERDAL SEZER
Avanos Serkan Naci Feralan
Derinkuyu Serdal Pala
Gülşehir İMDAT KAYAHARMAN
Hacıbektaş Harun Çelik
Kozaklı AHMET KAYA
Ürgüp Ahmet Koçak

Niğde
Altunhisar Nihat Uysal
Bor Yavuz Ergun
Çamardı Rahmi Tekin
Çiftlik Bayram Taş
Ulukışla Hacı Mehmet Büyükdikmen

Ordu
Akkuş Ramazan Acar
Aybastı Ali Rıza Yaşar
Çamaş Aydın Bölükbaşı
Çatalpınar BAHATTİN TİKEN
Çaybaşı Hüseyin Semiz
Fatsa Fatih Sözen
Gölköy Kerim Keskin
Gülyalı İlyas Yılmaz
Gürgentepe ŞAHİN KALAFAT
İkizce Kemal Ergün
Kabadüz NİHAT ÇEKİÇ
Kabataş Durgut Sivrikaya
Korgan Sait Korgan
Kumru Yusuf Yalçova
Mesudiye ARSLAN SARIGÜL
Perşembe Kemal Bahtiyar
Ulubey ERGİN KISA
Ünye İBRAHİM BODANCI

Osmaniye
Bahçe Murat Altundiş
Düziçi Ökkeş Namlı
Hasanbeyli Fahri Çalık
Kadirli Hüseyin Gökçeli
Sumbas Ufuk Kılıççeker
Toprakkale Mustafa Fidan

Rize

Ardeşen Avni Kahya
Çamlıhemşin YAŞAR ÇALIK
Çayeli Ali Kar
Derepazarı Necip Çelik
Fındıklı İsmail Fethi Velioğlu
Güneysu Halil Turan
Hemşin Nadir İnce
İkizdere Yaşar Kara
İyidere MUSTAFA KARAFAZLI
Kalkandere Erkut Tüfekçioğlu
Pazar Adem Yıldız

Sakarya
Adapazarı Mustafa Ak
Akyazı Nail Kahveci
Arifiye Etem Çınar
Erenler MUSTAFA ÇINAL
Ferizli Cemil Sağlam
Geyve ATİLA ZEYTİNOĞLU
Hendek Ali Kemal Sofu
Karapürçek Cemalettin Selim
Karasu İshak Sarı
Kaynarca SEZAİ ŞEKER
Kocaali SADİ SAMİ ALBAYRAK
Pamukova NAİL TÜRKMENGİL
Sapanca Nazmi Bostancı
Serdivan Osman Çelik
Söğütlü İRFAN KARAKUZU
Taraklı Mehmet Pilavcı

Samsun
Alaçam RASİM ŞAHİN
Asarcık Hami KARAKAŞ
Atakum Hüseyin DERELİ
Ayvacık Kemalettin GÖKÇE
Bafra Tuncay YURDUSEVEN
Canik Yılmaz HOCAOĞLU
Çarşamba Mehmet KÖSE
Havza Mahmut KARAHAN
İlkadım İhsan KURNAZ
Kavak Üzeyir BAŞKAYA
Ladik Fikret BAŞTAN
Ondokuzmayıs İbrahim EREN
Salıpazarı MUSTAFA AYDOĞDU
Tekkeköy Aydın KARMİL
Terme Recep ERTAN
Vezirköprü Sami PALA
Yakakent SELAMİ YAMAN

Şanlıurfa
Akçakale Hikmet Başak
Birecik Abdulaziz Karayılan
Bozova Mustafa Yaşar
Ceylanpınar Abdulgani Alkış
Halfeti Muzaffer Kurt
Harran Mahmut Özyavuz
Hilvan Hanif Düzme
Siverek İBRAHİM HALİL YARIŞ
Suruç Bekir Demirbilek
Viranşehir Celalettin Sayın

Siirt
Aydınlar Ömer Faruk Sualp
Baykan Cihat Gümüş
Eruh Cevher Çiftçi
Kurtalan Mehmet Zakir Tuna
Pervari Lokman Özcan
Şirvan Yaşar Dalgıç
Sinop
Ayancık Bayram Ali Kalafat
Boyabat MUSTAFA TÜRK
Dikmen Murat Akça
Durağan Yılmaz Şahin
Erfelek Vecdi Yeni
Gerze Kadir Gündoğdu
Saraydüzü Hüseyin Coşar
Türkeli Murat Karahan

Şırnak
Beytüşşebap Kamil Dürmüş
Cizre M.Uğur Özalp
Güçlükonak Osman Aktuğ
İdil Rıdvan Özel
Silopi Haşim Haşimoğlu
Uludere Mesut Yılmaz

Sivas
Akıncılar Ali Ay
Altınyayla Osman Şahin
Divriği Selahaddin Mermer
Doğanşar Şerif Yörük
Gemerek Teoman Öztoprak
Gölova Urfani Aydın
Hafik TOPRAK YALÇIN
İmranlı MUSTAFA KEMAL GÜRLER DEMİRTAŞ
Kangal Emin Ünlüer
Koyulhisar Aşkın Fırat
Suşehri HÜSEYİN ÇORLU
Şarkışla Ercihan Altınkaya
Ulaş Ahmet Gençer
Yıldızeli Zahit Doğan
Zara Cemalettin Temur
Gürün Tuncay Şimşek

Tekirdağ
Çerkezköy Alaettin Demirbağ
Çorlu Adnan Volkan
Hayrabolu AHMET YÜCE
Malkara ULAŞ YURDAKUL
Marmara Ereğlisi Muhittin Toruk
Muratlı Ahmet Türkoğlu
Saray Ecivet Seyim
Şarköy Osman Kurd

Tokat
Almus Yaşar Güngör
Artova Yusuf Bıyık
Başçiftlik Kemal Güler
Erbaa Fatih Akgün
Niksar Abdullah Yıldız
Pazar Ali Rıza Şen
Reşadiye HASAN ÖZCAN
Sulusaray İbrahim Sunar
Turhal Orhan Koç
Yeşilyurt Fazlı Çiftçi
Zile Yusuf Güzel

Trabzon
Akçaabat Ahmet Ziya Öztürk
Araklı MECİT SOLMAZ
Arsin YILMAZ GÜRSOY
Beşikdüzü Harun Demirci
Çarşıbaşı Zekeriya Karaçengel
Çaykara Temel Şimşek
Dernekpazarı Zeki Avni Usta
Düzköy Salih BAKAL
Hayrat Salih Öztel
Köprübaşı MUHAMMET SANCAK
Maçka Koray Koçhan
Of M. Hakan Terzioğlu
Sürmene Aydın Bayraktar
Şalpazarı ÜNAL ÖZEN
Tonya Mehmet Yakupoğlu
Vakfıkebir Enver İskenderoğlu
Yomra Mustafa Pehlivan

Tunceli
Çemişgezek Gökhan Kani Çelebioğlu
Hozat İshak Aydın
Mazgirt Süleman Canpolat
Nazimiye Eyüp Gök
Ovacık ALİ KOÇUK
Pertek DURSUN YILDIZ
Pülümür Mehmet Yıldız

Uşak
Banaz Eşref Çelik
Eşme Ali Akal
Karahallı Şahin Erdoğan
Sivaslı Hakan Turgut
Ulubey Ali Arslan

Van
Bahçesaray Sabri AZHAN
Başkale İhsan GÜLER
Çaldıran Sulhattin Aladağ
Çatak M. Ali Şahin
Edremit Abdülkerim SAYAN
Erciş Mürsel Göral
Gevaş Turgut GÜLEÇ
Gürpınar Hayrullah Tanış
Muradiye Kemal Polat
Özalp Nayif Önder
Saray Mehmet Şerif Çelik

Yalova
Altınova Yusuf Başer
Armutlu Abdullah Gencer
Çınarcık Murat ERDOĞAN
Çiftlikköy Cüneyt Çalışkan
Termal Kerem Eser

Yozgat
Akdağmadeni Adem Darımla
Aydıncık Burhan Koçak
Boğazlıyan Mustafa ÖZDAL
Çandır Ahmet EROĞLU
Çayıralan Çakmak ÇETİN
Çekerek Muttalip Aktaş
Kadışehri Şabettin Aksoy
Saraykent Ömer Yararsoy
Sarıkaya Ömer AÇIKEL
Sorgun Veli Çelik
Şefaatli Abdullah Ceyhan
Yenifakılı Cem Yücel
Yerköy Mehmet Ağaoğlu

Zonguldak

Alaplı Dr. Nevzat ÇİMENOĞLU
Çaycuma Mithat Gülşen
Devrek Recep Alşan
Gökçebey Ömer Başoğlu
Kilimli Cavit Taşçı
Kozlu Sadettin Gören
Karadeniz Ereğli Hayrettin Kartal

Anket detaylarına ve diğer anketlere ulaşmak için TIKLAYINIZ




computer Haber Sitelerine ve Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Bu haber 19/08/2013 08:54 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors