disscuss print

‘Kahvede Şenlik Var’ Narlıdere’de

‘Kahvede Şenlik Var’ Narlıdere’de_resim Her Salı Narlıdere’de İzmir Devlet Tiyatrosu günleri devam ediyor. Narlıdereliler, Narlıdere Belediyesi ve İzmir Devlet Tiyatrosu iş birliği ile her Salı devlet tiyatrosunu birbirinden kaliteli oyunları ile buluşuyor.

İzmir Devlet Tiyatrosu oyunu ‘Kahvede Şenlik Var’26 Kasım 2013 salı saat.20.30 da Narlıdere AKM’de tiyatro severlerin beğenisine sunuluyor. Sabahattin Kudret Aksal’ın yazdığı, Seval Erözmen Kip’in yönettiği oyunun dekor tasarımını Suar Şeylan, kostüm tasarımını Buket Başaran Akkaya, ışık tasarımını M. Kemal Gürgün, müzik ve bestelerini Cumhur Bakışkan, koreografisini Şenay Sönmez, reji asistanlığını Uğurcan Özfuruncu üstlendi. Başlıca rolleri ise Tamer Yılmaz, Cemalettin Çekmece, Alev Erözmen ve Uğurcan Özfuruncu paylaştı. Kadınla erkeğin evliliğe bakış açıları, hayata dair pazarlıkları, ilişkiler çatışmasının komik bir üslupla anlatıldığı oyun sanatseverlerden tam not alıyor.

İzmir Devlet Tiyatrosu oyunu ‘Kahvede Şenlik Var’ 26 Kasım 2013 salı saat.20:30 da ve 03 Aralık 2013 salı saat.20:30 da Narlıdere Atatürk Kültür Merkezinde sahneleniyor. Bilet satışları Narlıdere AKM gişe ve internet devlet tiyatroları gişelerinden temin edilebilir. Tam.10 TL -Öğrenci.6 TL


REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR...


Bu haber 22/11/2013 09:34 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors