disscuss print

KURUMSAL HOSTİNG - BAYİ HOSTİNG - COM.TR TESCİLİ - SUNUCU KİRALA - HEMEN TIKLA...!

MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil Köy Ziyaretleri

MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil Köy Ziyaretleri_resim
Büyüksümbüller de çay sohbeti yapan MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’ den sümbüller muhtarı, kahve önünden geçen yeni yapılan yola bir kasis daha konulmasını istedi. Bir kasisin olduğunu yeri uygun değilse yerinin değiştirilebileceğini ancak sık aralıklarla ikinci bir kasisin konulmasının doğru olmayacağını söyleyen Açıkdil köylü vatandaşların isteğinin olup olmadığını sordu. Yaşlı kesimin ağırlıkta olduğu kahvede ses çıkmayınca köyünüzün arazisi arsaları yerleşime uygun Manisa bu yol üzerinde ki en yakın köy yarın buraları evler ile dolar yerlerinizin kıymetini bilin dedi.

Daha sonra Ortaköy'e geçen Azmi Açıkdil Ortaköy ve Küçüksümbüller Muhtarları ve kalabalık bir grup ve alkışlarla vatandaşlar tarafından karşılandı. Kahvede uzunca bir konuşma yapan Azmi Açıkdil. Ortaköy Muhtarının muhtarlar birliği dernek başkanı olmasından dolayı çalışkanlığını sevdiğini köylere hizmet için büyük gayret sarf ettiğini bu gayretlerinin boşa gitmediğini bundan sonrada beraber çalışacaklarını söyledi.

Ortaköy'e de diğer köylere yapılmak istenen gibi Köy Konağı, gasilhane, yayla şenlikleri, yörük adetleri ve eğlenceleri için sosyal tesisler, hafta sonu konaklama evleri, el sanatları sergi salonu yapılacağını bu ve bunun benzeri yapılar ile yakın olan üniversite gençliğini bu bölgeye daha sonra da Yuntdağının iç kesimlerine çekmeyi planladıklarını söyledi.

Yuntdağ dönüşü Şeyh Fenari Camisi yakınlarında ki bir kahvede ekibi ve kahvede ki vatandaşlar ile çay içerlerken sohbet eden Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil. Esnafa kahvaltı sözü verdi.

REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR TIKLAYABİLİRSİNİZ...

MASAJ DÜNYASI...

ÇOCUK DOKTORUNA DANIŞ ÜCRETSİZREKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR...Bu haber 28/01/2014 14:38 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors

UKRAYNA HAM DANA DERİ İTHALATI