Rüya Tabirci
Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır...tabirci@tabirci.com


Rüyada erkeğin cinsel organını emmek...

Görülen Rüya:

Bu sabah, iş arkadaşımın biriyle geniş bir evde gizlenebileceğimiz,yalnız kalabileceğimiz bir oda arıyoruz. Birbirimizi çok arzuluyormuşuz,bulunduğumuz ev eski, büyük, ama tarihi gibi, yıkık dökük değil. Bulduğumuz oda dar, ortada bir şey vardı hafif tümsek olan arkadaşım yere tümseğin yanına uzanıyor ama ben rahat edemeyeceğim için ona şutarafa geç diyorum.

DOKTORLAR KULÜBÜ

DOKTORUN DÜNYASI

Sonra belden aşağısını açıyor, şuan net olarak hatırlamıyorum ama sanırım bacak arasını görüyorum galiba, sonra başımı sokup onu yalamaya başlıyorum, sonra banada yapmasını istiyorum fakat o istemiyor sonra odadan çıktığımızı görüyorum.

(Birlikte çalıştığımız,aramızda soguk savaş olan, benden küçük bayan bir elemanımın işten çıkarılması durumu var,nefsi olarakta istesemde çalışma şekli ve kişisel yapısı itibariylede çıkması gereken biri,bende bir bayanım o yüzden rüya beni daha çok ürpertti)

Bunuda bir iki gün önce görmüştüm;

Dünyanın sonu gelmiş heryeri su basmış dağlara kadar Nuh tufanı gibi, ben ise vicdan azabından mahvolmuş biçimde abdest almaya çalışıyorum...

Biri vardı elinden bulunduğum tarafa doğru 2 şey attı,bana değil yanımda veya yakında ki 2 faklı cinsteki hayvanı besler gibi, tam hatırlamıyorum attığı şeylerden biri balıktı. Sanki kedinin ağzına doğru attığını anımsıyorum ama diğerini hatırlamıyorum.

Rüyanın Tabiri:

Rüyada tanınan bir erkek görmek hayırlı ve bereketli gelişmelerle tabir edilir. Erkeğin üreme organını görmek sevinçli ve mutluluk verici gelişmelere işaret eder. Erkeğin cinsel organını görmek ve onu emmek o kişiden veya o vasfa uygun birinden elde edeceğiniz size ulaşacak olan maddiyata işaret etmektedir.

Sizin erkek arkadaşınızın cinsel organını yalamanız yardım ve fayda ile tabir edilir. Onun sizin cinsel ortanınızı yalamaması, emmemesi ise, sırlarınızı öğrenemeyeceğinizi o kişinin sizden maddi olarak yararlanamayacağına işaret eder.

Cinsel arzu ve istek, maddi kazancı çok ve tez olacak bir işe işaret etmektedir.

Geniş ve eski tarihi gibi bir eve girmeniz dünya ve ahirette size mutluluk getirecek topluluklara ve size hayır verecek bir işe işaret etmektedir.

İkinci rüyanız ise ilahi azabı gerektirecek işler neticesinde o bölgelerde yaşanacak sorunlara işaret etmektedir. Rüyanız Allah'tan korkup emirlerini yerine getirmeye, yasakladıklarından da uzak durmaya işaret eder. Haksız ve helal olmayan kazançtan uzak durulması gerektiğine işaret etmektedir.

*

Rüyaların tabirleri http://www.tabirci.com/ tabircileri tarafından yapılmaktadır...

ÇOCUK DOKTORU'NA DANIŞ ÜCRETSİZ

MASAJ DÜNYASI...

İZMİR HABER ÖZEL
(*) EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN

Bu yazı 29/02/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Erdoğan hata ve kusurlarla anılacak yenilikler yapacak!
  2. İstihare Rüyası, boşanmak üzereyim kararsızım!
  3. Ülke yönetimine ferasetli insanlar gelecek!
  4. Ekonomik dengeler bozulabilir...
  5. Rüyamda şehit olarak öldüm, yıkandım tabutla götürülüyordum
  6. Türkiye büyük değişime çok yaklaştı!
  7. Cemaat içinde olduğu sıkıntılardan kurtulacak!
  8. Rüyada bakan görmek, telefonda konuşmak...
  9. İstihare rüyası, rüyada dükkan, döner, kamyonet ve kaza görmek!
  10. Rüyada endişe, bahçe, arkadaş, cadde, çıplak ayak ve kar görmek!
 
Sayfalar: 1

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu

Authors