Rüya TABİRCİ
Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır...tabirci@tabirci.com
KURUMSAL HOSTİNG - BAYİ HOSTİNG - COM.TR TESCİLİ - SUNUCU KİRALAMA...!

Rüyada erkeğin cinsel organını emmek...

Görülen Rüya:

Bu sabah, iş arkadaşımın biriyle geniş bir evde gizlenebileceğimiz,yalnız kalabileceğimiz bir oda arıyoruz. Birbirimizi çok arzuluyormuşuz,bulunduğumuz ev eski, büyük, ama tarihi gibi, yıkık dökük değil. Bulduğumuz oda dar, ortada bir şey vardı hafif tümsek olan arkadaşım yere tümseğin yanına uzanıyor ama ben rahat edemeyeceğim için ona şutarafa geç diyorum.

DOKTORLAR KULÜBÜ

Sonra belden aşağısını açıyor, şuan net olarak hatırlamıyorum ama sanırım bacak arasını görüyorum galiba, sonra başımı sokup onu yalamaya başlıyorum, sonra banada yapmasını istiyorum fakat o istemiyor sonra odadan çıktığımızı görüyorum.

(Birlikte çalıştığımız,aramızda soguk savaş olan, benden küçük bayan bir elemanımın işten çıkarılması durumu var,nefsi olarakta istesemde çalışma şekli ve kişisel yapısı itibariylede çıkması gereken biri,bende bir bayanım o yüzden rüya beni daha çok ürpertti)

Bunuda bir iki gün önce görmüştüm;

Dünyanın sonu gelmiş heryeri su basmış dağlara kadar Nuh tufanı gibi, ben ise vicdan azabından mahvolmuş biçimde abdest almaya çalışıyorum...

İDEAL EŞ - KOCA

Biri vardı elinden bulunduğum tarafa doğru 2 şey attı,bana değil yanımda veya yakında ki 2 faklı cinsteki hayvanı besler gibi, tam hatırlamıyorum attığı şeylerden biri balıktı. Sanki kedinin ağzına doğru attığını anımsıyorum ama diğerini hatırlamıyorum.

Rüyanın Tabiri:

Rüyada tanınan bir erkek görmek hayırlı ve bereketli gelişmelerle tabir edilir. Erkeğin üreme organını görmek sevinçli ve mutluluk verici gelişmelere işaret eder. Erkeğin cinsel organını görmek ve onu emmek o kişiden veya o vasfa uygun birinden elde edeceğiniz size ulaşacak olan maddiyata işaret etmektedir.

Sizin erkek arkadaşınızın cinsel organını yalamanız yardım ve fayda ile tabir edilir. Onun sizin cinsel ortanınızı yalamaması, emmemesi ise, sırlarınızı öğrenemeyeceğinizi o kişinin sizden maddi olarak yararlanamayacağına işaret eder.

Cinsel arzu ve istek, maddi kazancı çok ve tez olacak bir işe işaret etmektedir.

Geniş ve eski tarihi gibi bir eve girmeniz dünya ve ahirette size mutluluk getirecek topluluklara ve size hayır verecek bir işe işaret etmektedir.

İkinci rüyanız ise ilahi azabı gerektirecek işler neticesinde o bölgelerde yaşanacak sorunlara işaret etmektedir. Rüyanız Allah'tan korkup emirlerini yerine getirmeye, yasakladıklarından da uzak durmaya işaret eder. Haksız ve helal olmayan kazançtan uzak durulması gerektiğine işaret etmektedir.

*

Rüyaların tabirleri http://www.tabirci.com/ tabircileri tarafından yapılmaktadır...

REKLAM ALANI - SİZE FAYDALI REKLAMLAR TIKLAYABİLİRSİNİZ...

ÇOCUK DOKTORU'NA DANIŞ ÜCRETSİZ

MASAJ DÜNYASI...

COM - NET - ORG - COM.TR ALAN ADI TESCİLİ HOSTİNG ÜCRETSİZ


ÜCRETSİZ HOSTİNG - HOSTİNG İÇİN PARA ÖDEMEYİN

Bu yazı 29/02/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Rüyada gaz çıkarmak, yellenmek, osurmak!
  2. Rüyada Dayak görmek ne anlama gelir?
  3. Başbuğ Türkeş Ümit Özdağ'ı neden veto etti?
  4. Tabirci.com "Yönetimdeki kişi azledilecek" demişti, azledildi!
  5. Rüyada kız kardeş ile evli olmak!
  6. Rüyada anne görmek!
  7. Musalla taşında kefenli erkek ve kadın ölüler gördüm!
  8. Rüyada geneleve gitmek ve iri göğüslü kadın görmek!
  9. Rüyamda göktaşları Türkiye'nin üzerine düşüyordu!
  10. Rüyada anne, muhabbet kuşu ve kalabalık görmek!
 
Sayfalar: 1

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu

Authors