Rüya TABİRCİ
Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır...tabirci@tabirci.com


(*) SİYASİ TANITIM İÇİN MAİL SERVER - İZMİR MAİL BANKASI - TÜRKİYE MAİL BANKASI - İŞ DÜNYASI MAİL BANKASI - TURİZM MAİL BANKASI - BÜROKRASİ

Rüyada kız arkadaşını hamile gebe görmek

Görülen Rüya

Rüyam aslında çok kısa. Öncesini de anlatayım ki doğru anlaşılsın istiyorum. Çok sevdiğim ve evlenmeyi düşündüğüm bir kız arkadaşım var. 24 Şubat 2012 tarihinde kız arkadaşımın problemli olduğu birisi ile konuştum diye kavga ettik. Kavgamız uzadıkça uzadı ve sonrasında bana beni kullanıyorsun dedi. Bu sözü kaldıramadım ve ben bu ilişkinin sona erdiğini ifade ettim.Ancak daha sonra çok üzüldüm ve tekrar bir araya gelmek için 4 gün sonra aradım mesaj attım ama ondan herhangi bir cevap alamadım. Yaklaşık 10 gün oldu görüşmeyeli ve çok üzülüyorum. Rüyam ise şu şekilde:

"Rüyamda kız arkadaşımı gördüm. Hamile idi.Yüzünde ise garip bir ifade vardı hem mahcup hem üzünütülü bir yüz ifadesi.Ben rüyamda kız arkadaşımın nasıl hamile kaldığını düşünüyordum.Çünkü benimle birlikte olmadı.Beni çok sevdiğini söylüyordu sürekli beraberdik başka birisi ile de beraber olamaz diye düşünürken uyandım."

Bu rüya ne anlama geliyor..Tekrar barışacak mıyız acaba..

Rüyanın Tabiri

Rüyanız kız arkadaşınız hakkında bilmediğiniz bazı sırları öğreneceğinize işaret etmektedir. Rüyada genç kız görmek memurlar için işinde ve hayatında küçük zorluklarla tabir edilir.

Kız arkadaşınızı hamile, gebe olarak görmeniz kız arkadaşınıza ilgi duyan varlıklı taliplere işaret ettiği gibi sizin için sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.

Kız arkadaşınızı gebe olarak görmeniz ve hayret etmeniz çok açık bir şekilde bilmediğiniz sırlara vakıf olacağınıza işaret ediyor.

Karşılaşacağınız zorluklara sabrederseniz, dünya da ve ahirette karşılığını göreceksiniz. Zorluklardan sonra size hayır ve menfaat getirecek gelişmelerle karşılaşacak mutlu olacaksınız.


Rüyanıza atıfta bulunarak kız arkadaşınızla barışıp barışamayacağınızı soruyorsunuz. Rüyanızda bu şekilde bir haber yok.

Size tavsiyem evlilik gibi önemli bir konuda daha somut verileri dikkate alın.


*

Rüyaların tabirleri http://www.tabirci.com/ tabircileri tarafından yapılmaktadır...

ÇOCUK DOKTORU'NA DANIŞ ÜCRETSİZ

MASAJ DÜNYASI...

İZMİR HABER ÖZEL


(*) BEKAR - ALEVİ - İSLAMİ - KÜRT - DOKTOR- AVUKAT - EVLİLİK- DENİZ GEZMİŞ - MUHSİN YAZICIOĞLU - HOLİDAY - TATİL - ÇOCUK - MASAJ - İZMİR - RUSYA - UKRAYNA - RÜYA TABİRİ - HOSTİNG - ENGELLİ - DOMAİN - ALAN ADI TESCİLİ - COM.TR TESCİLİ - TRAVEL - KONYA - SUNUCU KİRALAMA - HABER HOSTİNG

Bu yazı 05/03/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. İstihare rüyasına yattım, erkek arkadaşım ile ilgili beni sevecek mi?
  2. Türkiye yeni bir liderle tanışacak!
  3. Erdoğan hata ve kusurlarla anılacak yenilikler yapacak!
  4. İstihare Rüyası, boşanmak üzereyim kararsızım!
  5. Ülke yönetimine ferasetli insanlar gelecek!
  6. Ekonomik dengeler bozulabilir...
  7. Rüyamda şehit olarak öldüm, yıkandım tabutla götürülüyordum
  8. Türkiye büyük değişime çok yaklaştı!
  9. Cemaat içinde olduğu sıkıntılardan kurtulacak!
  10. Rüyada bakan görmek, telefonda konuşmak...
 
Sayfalar: 1

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu

Authors