Rüya TABİRCİ
Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır...tabirci@tabirci.com


(*) SİYASİ TANITIM İÇİN MAİL SERVER - İZMİR MAİL BANKASI - TÜRKİYE MAİL BANKASI - İŞ DÜNYASI MAİL BANKASI - TURİZM MAİL BANKASI - BÜROKRASİ

Rüyada evden dışarı çıkmak, ayakkabı giymek, nişanlık, ölünün dirilmesi...

Rüya:

Rüyamda kendimi daire kapımızdan başkasına ait eski bir çift siyah ayakkabıyı giyip çıkarken görüyorum. Evimizde misafir varmış, akşama da nişana gidecekmişiz.

Giydiğim ayakkabıların üzerine basa basa apartmandan dışarı çıkıyorum. Hava karanlık, akşam olmuş. Apartmandan biraz uzaklaşıyor, bahçe gibi bir alana doğru yürüyorum. Aynı zamanda bulunduğum yerden apartmanı da görüyorum.

O anda nişanda ne giyeceğimi, ne renk makyaj yapacağımı düşünüyorum. Mor rengi sevdiğim için ilk olarak mor düşünüyorum sonra yok bıktım artık mor renkten yeşil renk yaptıracağım diyorum.

Tam onları düşünürken gözüm sol tarafa doğru kayıyor. Sol tarafta bir hareket farkediyor kafamı çeviriyorum ki bir mezar. Mezarın başında duran taş, mezarın üstüne düşmüş, o anda kendi kendine kalkıyor.

Sonra aniden toprak hareketleniyor ve iri yarı bir erkek ölü, yüz üstü bir halde yukarıya doğru kalkıyor/yükseliyor. Mezardan kalkan ölü uzun boylu, kaslı, iri vücutlu cesete benzemeyen daha çok canlı bir insan halinde.

Mezardan yükselirken kükreyerek, ekolu bir ses ile "İsim Bekliyorum" diyor. Sonra o anda sağ tarafımda da bir mezar olduğunu farkediyorum.

O anda korku ile uyandım. Hayırlara çıkar inşallah diyorum ve tabiriniz için teşekkür ediyorum.

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız hayatınızda ortaya çıkacak değişikliklere işaret etmektedir. Evin kapısından çıkmak ayrılığa işaret ederken başkasına ait eski ayakkabı boşanmış bir adam ile evliliğe veya ilişkiye işaret etmektedir.

Halbuki sizi bekleyen bir kısmet, ümit dolu bir hayat, hayırlı kısmet, müjdeli haberler vardı...

Ayakkabıların üzerine basa basa çıkmanız kabul etmek istemediğiniz, beğenmediğiniz bir kişiyle zoraki evliliğe veya arkadaşlığa veya ilişkiye işaret ediyor.

Apartmandan, binadan çıktığınızda havanın karanlık olması sevginin galip gelmesine, işinize yoğunlaşmanıza işaret ediyor.

Mor renkten vazgeçerek, yeşil renkli bir elbise düşüncesi hayatınızdaki zorluklardan ve yanlış yoldan dönmek isteyeceğinize işaret etmektedir.

Rüyanızdaki ikinci bölüm ise bir efsanenin dirilişine işaret etmektedir. Rüyanızdaki dirilme Türkiye'nin çok önemli bir konuda insiyatif alarak Osmanlı İmparatorluğu'nun muhteşem günlerine benzer bir döneme işaret etmektedir.

Türkiye zor ama önemli görevler üstlenecek...

Bu süreçte ülke insanı zarar görmeyecek, korku ve endişeler yok olacak. Başarılı olacak...


Rüyaların tabirleri http://www.tabirci.com/ tabircileri tarafından yapılmaktadır...

ÇOCUK DOKTORU'NA DANIŞ ÜCRETSİZ

MASAJ DÜNYASI...

İZMİR HABER ÖZEL


(*) BEKAR - ALEVİ - İSLAMİ - KÜRT - DOKTOR- AVUKAT - EVLİLİK- DENİZ GEZMİŞ - MUHSİN YAZICIOĞLU - HOLİDAY - TATİL - ÇOCUK - MASAJ - İZMİR - RUSYA - UKRAYNA - RÜYA TABİRİ - HOSTİNG - ENGELLİ - DOMAİN - ALAN ADI TESCİLİ - COM.TR TESCİLİ - TRAVEL - KONYA - SUNUCU KİRALAMA - HABER HOSTİNG

Bu yazı 08/04/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. İstihare rüyasına yattım, erkek arkadaşım ile ilgili beni sevecek mi?
  2. Türkiye yeni bir liderle tanışacak!
  3. Erdoğan hata ve kusurlarla anılacak yenilikler yapacak!
  4. İstihare Rüyası, boşanmak üzereyim kararsızım!
  5. Ülke yönetimine ferasetli insanlar gelecek!
  6. Ekonomik dengeler bozulabilir...
  7. Rüyamda şehit olarak öldüm, yıkandım tabutla götürülüyordum
  8. Türkiye büyük değişime çok yaklaştı!
  9. Cemaat içinde olduğu sıkıntılardan kurtulacak!
  10. Rüyada bakan görmek, telefonda konuşmak...
 

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu

Authors