Rüya Tabirci
Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır...tabirci@tabirci.com


Rüyada dolunay, Allah ve Muhammed lafzı, Türkçe Olimpiyatları görmek...

Görülen Rüya:

Rüyamda Allah hayretsin gece vakti balkon gibi bir yerdeyim. Yanımda abim var ama tamamen görüş açımda değil. Bakıyorum gökyüzüne dolunay görüyor gibi oluyorum ama bulanık sonra biraz daha gözlerimi büyülterek bakıyorum dolunay netleşiyor, büyüyor, parlak bir hale geliyor, çok hoşuma gidiyor o görüntü ve onu öyle görünce aklıma Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v) geliyor.

Sonra rüyamda Türkçe Olimpiyatları varmış o vakitte (gece vakti yani) uzaklarda bir yerde ama ben sesini mi duyuyorum hafif görüyor gibi mi oluyorum öyle bir şey oluyor sonra gökyüzünü bu sefer yıldızlı bir şekilde görüyorum ve bakıyorum ki Arapça Allah ve Muhammed lafzları var yıldızlardan oluşmuş çok net bir şekilde (üstte Allah lafzı altta Muhammed lafzı olmak üzere ) Ben onları görünce de Amentü billah diye zikrediyorum birkaç şey daha söylüyorum ama diğerlerini tam hatırlayamıyorum. Ve o lafızları sanırım Türkçe Olimpiyatları'na katılanlar görüyormuş yani onların üzerindeki gökteymiş o lafızlar sanki herkes göremiyormuş. Neyse onlar çok hoşuma gidiyor mest ediyor beni abime ve ablama da sanırım gösteriyorum bakıyoruz hayret ve hayranlıkla. Telefondan mesajla arkadaşlarıma da haber vermek istiyorum ama telefonumun mesaj hakkı yokmuş diye vazgeçiyorum ...
Şimdiden teşekkür ederim..

NOT: Türkçe Olimpiyatlarına bu yıl gidememiştim televizyondan izlemiştik sadece ailecek..

Rüyanızın Tabiri:

Rüyanız yönetimde olan kişinin azledileceğine, Allah yolunda olan, Hz. Peygamber'in (SAV) sünnetine uyan insanların iş başına geleceğine işaret etmektedir.

Rüyanız ayrıca Türkçe Olimpiyatları ve Gönüllüler Hareketi'nin çok uzak ülkelerde büyük başarılar elde edeceğine de işaret etmektedir..
Hicret ve hizmet hareketi devam edecek, hizmetin ve inananların, hizmete emek verenlerin ömrü uzun olacak... Rüyanız rızkınızın hicret bölgesinde olacağına da işaret ediyor... Çeşitli imtihanlardan geçecek, sabır ve hamd ile zorlukların üstesinden gelecek, başaracaksınız...

Akraba ve çocuklarınız çok olacak, etkili ve güzel konuşacaksınız...
Zor işleri başaracak, azami hüsnü zan, adem-i itimat prensibine uygun hareket ederseniz yakınlarınızdan gelecek kötülükelerden muhafaza olacaksınız.

Kötülüklerden sakınacak, iyilikleri yagınlaştıracaksınız. Hak ile batılı tam olarak ayırt edecek ve hesapsız olarak Cennet'e gireceksiniz.

Rüyaların tabirleri http://www.tabirci.com sitesi tarafından yorumlanmaktadır...

ÇOCUK DOKTORU'NA DANIŞ ÜCRETSİZ

MASAJ DÜNYASI...

İZMİR HABER ÖZEL
(*) EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN

Bu yazı 30/08/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Erdoğan hata ve kusurlarla anılacak yenilikler yapacak!
  2. İstihare Rüyası, boşanmak üzereyim kararsızım!
  3. Ülke yönetimine ferasetli insanlar gelecek!
  4. Ekonomik dengeler bozulabilir...
  5. Rüyamda şehit olarak öldüm, yıkandım tabutla götürülüyordum
  6. Türkiye büyük değişime çok yaklaştı!
  7. Cemaat içinde olduğu sıkıntılardan kurtulacak!
  8. Rüyada bakan görmek, telefonda konuşmak...
  9. İstihare rüyası, rüyada dükkan, döner, kamyonet ve kaza görmek!
  10. Rüyada endişe, bahçe, arkadaş, cadde, çıplak ayak ve kar görmek!
 
Sayfalar: 1

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu

Authors