Dr. Kemal Doyuran'ın Dikili Başkan Adaylık Açıklaması

Demokratik Direniş ve İnsan Odaklı Hizmet Sloganıyla Yola Çıkıyor

Feb 15, 2024 - 05:19
 0
Dr. Kemal Doyuran'ın Dikili Başkan Adaylık Açıklaması

Dikili'nin Yeni Adayı: Demokratik Direniş ve İnsan Odaklı Hizmet Sloganıyla Yola Çıkıyor

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Dikili'nin sevgili gençleri, sevgili çocukları, güzel ilçenin güzel insanları! Bugün burada sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu ilçenin güzelliklerini yaşamaya en çok hakları olan siz güzel hemşehrilerim, hoş geldiniz!

Umudumuzu, sevincimizi, heyecanımızı, üzüntümüzü, kederimizi daima paylaşacağız. Ben çıktığım yoldan asla dönmeyeceğim. Demokrasi yolunda hep birlikte yürüyoruz ve yürüyeceğiz. Bir olacağız, tek olacağız!

Bana destek olmak için buradasınız. Hepinize çok teşekkür ederim!

Halkın isteklerini dikkate almadan atama yapan parti yöneticilerine halkın dediğini kanıtlamak için buradayım. Halkın dediği olur. Halkın dediği olacak!

Ve bunu hep birlikte başarmaya hazır mısınız? Hazır mısınız!

Kardeşlerim! Hiçbir araştırma ve eğilim yoklaması yapılmadan, halkın sesi dinlenmeden!!! Atanan adaylara değil, kendi belirlediğiniz adaya oy verin!

Parti rozetimi çıkardım. Bütün birikimimi Dikili'yi sizlerle birlikte yönetmek için kullanacağım. Bu nedenle adayım!

Gerçek demokrasi, halkın isteğidir! Halkın gücünü hiçbir para, sermaye, emperyalizm satın alamaz! Halk satılık değildir! Halkı satın almaya kimsenin gücü yetmez. Bu yüzden halkın adayı olmaya geldim!

Önce insan sevgili hemşehrilerim. Sözümüzün özü, önce insan sonra başkan.

Korku ve tehdit, ötekileştirme imparatorluğuna Dikili halkı son verecek. Birlikte son verecek misiniz?!!!

Böylece halk dayatmaya son verecek. Haydi Dikili demokratik direnişini gösterme zamanıdır. Tarih, korkakları yazmaz, kötüleri yazmaz, kahramanları yazar. Kahramanlık destanını birlikte yazmaya var mısınız?

Biz Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarıyız. Özgürlüklerimizi kimse esir alamaz!

Sevgili hemşehrilerim; Belediyeler, parti üst yönetimlerinin ağırlıklı olarak bulunduğu, rant elde ettiği kurumlar değildir. Finans kaynağı değildir. Belediyenin tüm kaynaklarını, halkımız için, ilçemiz için birlikte kullanacağız. Hiçbir kardeşimizi belediyedeki işinden ayırmayacağız. Projelerimizle yeni iş alanları yaratacağız.

Yıkmayı ilke edinen değil, yapmayı ilke edinen belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Sizi daima dinleyen, her zaman ulaşabileceğiniz başkanınız olacağıma söz veriyorum. Halkın görüşü, inancı farklı olabilir. Bu insanları çatıştırmanın adı siyaset değildir. Siyaset çözüm üretmektir. Biz de ilçemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz. Nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, hiçbir seçim vatandaşlar arasındaki gönül bağını yıkmamalıdır. Biz zor olanı yapacağız. Ağır ithamlar ve yalan ifadelerden uzak bir siyaset yapacağız.

Belediyenin kapısından rant değil halk girecek. Rantın değil halkın belediyesi olacağız. Halk dayatmaya son verecek. Haydi Dikili demokratik direnişini gösterme zamanıdır. Halkın kendini kanıtlama zamanıdır.

Ya ümitsizsiniz ya da ümit sizsiniz! Ya çaresizsiniz ya da çare sizsiniz!

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow