Müsavat Dervişoğlu'ndan Anlamlı Ziyaret: "Adalet Yerini Bulacak!"

"Adalet Yerini Bulacak!"

Jul 8, 2024 - 15:57
 0
Müsavat Dervişoğlu'ndan Anlamlı Ziyaret: "Adalet Yerini Bulacak!"

Müsavat Dervişoğlu'ndan Anlamlı Ziyaret: "Adalet Yerini Bulacak!"

YEREL GÜNDEM / ANKARA

Ankara, Türkiye - İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, başkentin göbeğinde alçakça bir suikastla katledilen eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Sinan Ateş'in ailesine anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Dervişoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Sinan Ateş'in annesi Saniye Ateş ve ablası Selma Ateş Kazanç'a ziyaretleri için teşekkür etti. Paylaşımında, "Başkentin göbeğinde, gün ortasında, herkesin gözü önünde alçaklığın tarifte hafif kalacağı bir suikastla katledilen mevkidaşım; Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Eski Genel Başkanı, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Sinan Ateş’in kanlı gözyaşı dinmeyen annesi Saniye Ateş ve ablası Selma Ateş Kazanç’a anlamlı ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Evimiz eviniz, ekmeğimiz ekmeğiniz, davanız davamız…" ifadelerine yer verdi.

Ziyaret sırasında Dervişoğlu, Ateş ailesine destek sözünü yineledi ve adaletin yerini bulacağına dair güçlü bir mesaj verdi: "Size söz veriyorum; ya adalet yerini bulacak ya kıyamet kopacak!"

Bu anlamlı ziyaret ve güçlü açıklama, Sinan Ateş'in ailesine moral ve destek olurken, toplumda adalet arayışının önemini bir kez daha vurguladı. Müsavat Dervişoğlu'nun bu kararlı tutumu, adaletin yerini bulması için gösterilen çabaların devam edeceğini ortaya koydu.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow