Uğur Yelekli : "Güzelbahçe Değişim İstiyor"

Uğur Yelekli: Güzelbahçe İçin Hayallerimiz Var

Dec 5, 2023 - 02:38
 0
Uğur Yelekli : "Güzelbahçe Değişim İstiyor"

Uğur Yelekli: Güzelbahçe İçin Hayallerimiz Var

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Siyasette ve sivil toplum kuruluşlarında yaptığı işlerle tanınan CHP Konak eski İlçe Başkanı ve Eski Meclis Üyesi Uğur Yelekli, bugün "Güzelbahçe Değişim İstiyor" sloganıyla Belediye Başkanı Aday Adayı dosyasını teslim etti.

CHP'li Yelekli, Güzelbahçelilere seslenerek sözlerine başladı. "Değerli yol arkadaşlarım, sevgili Güzelbahçeliler, bugün sizinle olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Şöyle teker teker gözlerinizin içine baktığımda neden burada olduğumu tekrar anlıyorum. Çünkü sizlerin her biri ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerine inanmış ve onları benimsemişsiniz,” dedi.

Güzelbahçelilere güvenini belirten Yelekli, “Gönlüm çok rahat. Neden biliyor musunuz? Sizin gibi aydın, kendine güvenen, demokrasiye inanmış Güzelbahçelilere kendimi emanet ediyorum. Biliyorum ki güzel bahçeyi birlikte yöneteceğiz. Biliyorum ki Güzelbahçe’yi birlikte güzelleştireceğiz. Siz Güzelbahçe’nin aydın insanları, hepiniz hoşgeldiniz” ifadelerini kullandı.

Aday adaylığını açıklayan Uğur Yelekli, projelerine değindi. "Bir hayalim var diyerek, “Biliyorum ki aklımızda binlerce proje var, biliyorum ki Güzelbahçe’nin sorunları var ancak bu sorunları birlikte çözeceğiz. Bu projeleri birlikte yapacağız. 7.5 kilometrelik bir sahilimiz var. Bu sahil için çalışmalar yapıyoruz. Güzelbahçe’nin turizm ilçesi olduğunun bilinciyle yapacağımız sahil projemiz, Güzelbahçeyi hem ekonomik olarak kalkındıracak hem de İzmir’e örnek olacaktır. Balıkçı limanını revize ederek Güzelbahçe’ye yat limanı kazandırmak gibi bir hayalimiz var. Çok fazla projemiz, çok fazla hayalimiz var. Bunları sadece biz değil, hepimiz yapacağız,” sözlerini tamamladı.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow