Urla’da ilk aday adaylığını açıklayan isim Av. Bektaş KÖSE oldu.

Av. Bektaş KÖSE CHP'den Urla Belediye Başkanlığı için adaylığını açıkladı

Nov 17, 2023 - 13:38
 0
Urla’da ilk aday adaylığını açıklayan isim Av. Bektaş KÖSE oldu.

Urla’da ilk aday adaylığını açıklayan isim Av. Bektaş KÖSE oldu.

YEREL GÜNDEM - İZMİR - Birçok dernek ve vakıfta aktif çalışmalarda bulunan deneyimli Hukukçu Bektaş KÖSE,  İzmir’in güzide ilçesi Urla’dan; başkan aday adaylığını açıklayan ilk isim olarak yola çıktı.

Uzun yıllar CHP’ye yakın siyasi çalışmalarda bulunan KÖSE, önümüzdeki günlerde Cumhuriyet Halk Partisinin çiçeği burnundaki Genel Başkanı Özgür ÖZEL. İzmir Milletvekilleri ve Parti Meclisi üyeleri ile de  görüşerek, aktif olarak siyasete merhaba demeye hazırlanıyor.

Plan ve projelerini tamamlayan ve birçok kurumdan da, hazırladığı çalışmalar için destek talep edecek olan KÖSE, yapmış olduğu istişarelerin ardından yakın zamanda CHP Urla Teşkilatı, sivil toplum örgütleri, bürokrasi, muhtarlar ve Urla Halkıyla bir araya gelerek, bir basın toplantısı ile bunları kamuoyuna duyurmaya hazırlanıyor. Çalışma arkadaşlarını belirleyen Av. Bektaş KÖSE, “çıktığımız bu siyasi yolcukta her kesimin desteğini talep edeceğiz. Urla’nın sorunlarını ekibimizle birlikte belirledik. Bunlara dair çözüm yollarını alternatifli olarak değerlendirdik. Siyasetin kısır çekişlerini bir tarafa bırakarak, hizmet etmek için 24 saat hazır bir şeklide, hiçbir soru işaretine mahal vermeyecek bir biçimde çalışmalara başladık. İnanıyorum ki, değerli Urla Halkı ve bu ilçeyi yönetenler ile yapacağımız fikir alışverişinin ardından ortaya koyacağız somut çalışmalarımız ile Urla’yı yönetmeye talip olacağız. Urla Halkına bir hukukçu olarak söz veriyorum, bu söylediklerimiz kayda geçsin. Yaptığımız her proje ve hizmette şeffaflık olacak. Türkiye’de en kolay ulaşılabilecek bir ekiple Urla’ya yönetmeye talibim” dedi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow