AKP'li vekil Şebnem Bursalı, ıstakoz sefası yaparken yanında kim vardı?

'Ailemleyim' demişti ama kim olduğu ortaya çıktı

Apr 15, 2024 - 11:38
 0
AKP'li vekil Şebnem Bursalı, ıstakoz sefası yaparken yanında kim vardı?

AKP'li vekil Şebnem Bursalı, ıstakoz sefası yaparken yanında kim vardı? 'Ailemleyim' demişti ama kim olduğu ortaya çıktı

Sosyal medya hesabından Monaco'da lüks bir restoranda yediği ıstakozu paylaşan AKP Milletvekili Şebnem Bursalı'ya başta partisi AKP olmak üzere muhalefet ve her kesimden tepki yağdı. Bursalı'nın ıstakoz sefası ile ilgili yeni bir detay daha ortaya çıktı. Bursalı, birlikte yemek yediği kişilerin ailesi olduğunu söylemişti.

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, Monaco'da lüks bir restoranda yediği ıstakoz yemeğini sosyal medya hesabından paylaştı. Bursalı'nın paylaşımına çok sayıda tepki gelirken, AKP MKYK Üyesi Mücahit Birinci, ıstakoz paylaşımına ilişkin "Herkes kendine gelsin! Ya da bu partiden defolup gitsin! Yeter!" ifadelerini kullandı.

Bursalı'ya tepki yağmaya devam ederken AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, Monaco yat limanında birlikte yemek yediği kişilerin ailesi ve yeğenleri olduğunu söylemişti. Ancak Odatv'de yer alan habere göre yanındaki kişilerden birinin Likit Kimya şirketinin sahibi Ahmet Aksoy olduğu iddia edildi.

Bursalı ile Aksoy'un uzun zamandır arkadaş oldukları ve birlikte sıkça vakit geçirdikleri öne sürüldü. Öte yandan Aksoy'un boşanma aşamasında olduğuileri sürüldü.

Şebnem Bursalı geçtiğimiz aylarda Müge Anlı'nın programına katılmış, Ahmet Aksoy da programa bir not göndererek Anlı'nın yeni yayın dönemini kutlamıştı.

HALK TV

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow