Ali Koç'tan Mehmet Büyükekşi'ye: Senin iki telefonundan ByLock çıktı

"SİZİN İKİ TELEFONUNUZDAN BYLOCK ÇIKTI"

May 3, 2024 - 17:44
 0
Ali Koç'tan Mehmet Büyükekşi'ye: Senin iki telefonundan ByLock çıktı

Ali Koç'tan Mehmet Büyükekşi'ye: Senin iki telefonundan ByLock çıktı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç basın toplantısında konuşuyor. Koç, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi kastederek "Söz konusu milli değerler için bizleri en son sorgulayacak kişilerden biri sizsiniz. Niye? Sizin iki telefonunuzdan bylock çıktı. Böyle biri bize milli değerler konusunda asla laf edemez" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç basın toplantısı düzenleyerek gündeme dair açıklamalarda bulunuyor. Koç, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye yönelik, "Söz konusu milli değerler için bizleri en son sorgulayacak kişilerden biri sizsiniz. Niye? Sizin iki telefonunuzdan bylock çıktı. Böyle biri bize milli değerler konusunda asla laf edemez. Konuşamaz, yön veremez, ithamda bulunamaz" dedi.

Koç'un açıklamalarında bulunan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin iki telefonundan da 'Bylock' çıktığını ilk Odatv yazmıştı. Odatv, o dönem henüz TFF'ye adaylığını yeni açıklayan Mehmet Büyükekşi’nin kardeşi ve ortağı Aykut Büyükekşi'nin FETÖ’den yargılandığını da ortaya çıkarmıştı.

İşte o haberler:

KANALLAR CANLI YAYINLAMADI

Öte yandan Ali Koç'un TFF'ye yanıt verdiği bu sert basın toplantısını bir tek FBTV'nin canlı yayınlaması dikkat çekti.

"CUMHURBAŞKANIMIZA KADAR KANDIRDILAR"

Koç bunlara ek olarak "Riyad'da tuttu ya, sayın Cumhurbaşkanımıza kadar kandırdılar" diyerek, "O tuttuğu için bugün de aynı şeyi yapmaya çalışıyorlar. Riyad'da kendi beceriksizliğini üstünü kapatmak için Ankara'ya bizi şikayet etmişti. Bugün de koltuğunu korumak için aynı sürece girdi" ifadelerini kullandı.

"'REİS'İ YIKMAYA ÇALIŞIYORLAR' DİYORLAR"

Koç ayrıca açıklamalarında TFF seçimi için imza veren kulüplere telefonlar gittiğini ifade eden Ali Koç, "En merak ettiğim, 'CHP belediyeleri düğmeye bastı, Reis'i yıkmaya çalışıyorlar' diyorlar. Olacak iş mi? Bazı kulüpleri günde 7-8 kez arıyor. Volkan Can kulüpleri arayıp 'İmza verenlerin maçlarına atanan hakemlere daha titizlikle bakılıyor' diyor. Maddi destek imalarında bulunuyor. Dijital bir yerle anlaşmışlar, 50 milyon TL'lik, 25 milyon TL de bonusları var. Bunun %60'ını fatura kesmeden peşin almışlar ve 2. Lig ve 3. Lig kulüplerine dağıtmışlar. Yalansa yalan deyin" dedi.

"ÖNCE ADAY OLMAYACAĞIM DİYORDU"

Belki de Türkiye’de en güvenilmez kurum TFF. Belki de en güvenilmez sektör de Türkiye'deki futbol sektörüdür. Kesinlikle aday olmayacağım demişti, şimdi mayısta bakacağız diyor. Bunun ne taktikleri olduğunu biliyorsunuz.

"ANKARA'YA BİZİ ŞİKAYET ETMİŞTİ"

Riyad'da tuttu ya, sayın Cumhurbaşkanımıza kadar kandırdılar. O tuttuğu için bugün de aynı şeyi yapmaya çalışıyorlar. Riyad'da kendi beceriksizliğini üstünü kapatmak için Ankara'ya bizi şikayet etmişti. Bugün de koltuğunu korumak için aynı sürece girdi"

Odatv.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow