Aydın Pehlivan'dan zafer mesajı: 'Yeni bir döneme başlıyoruz'

"YENİ BİR DÖNEME BAŞLIYORUZ"

Apr 1, 2024 - 00:10
 0
Aydın Pehlivan'dan zafer mesajı: 'Yeni bir döneme başlıyoruz'

Aydın Pehlivan'dan zafer mesajı: 'Yeni bir döneme başlıyoruz'

Menemen Belediyesi'nin yeni başkanı Aydın Pehlivan, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından zaferini ilan etti. AK Parti'den Menemen Belediye Başkanı Adayı olan Pehlivan, resmi olmayan sonuçlara göre seçimlerde galip geldi. Seçim zaferinin ardından sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda, Menemen için gece gündüz demeden çalışan ve dualarını esirgemeyen tüm hemşehrilerine teşekkürlerini iletti.

 Türkiye bugün sandık başına giderek 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticilerini seçti.

Kesin olmayan sonuçlara göre İzmir’de Cumhur İttifakı birçok ilçede kan kaybetse de Menemen’de zafer Cumhur İttifakı Adayı AK Partili Aydın Pehlivan’ın oldu.

MENEMEN’DE PEHLİVAN KOLTUĞU BIRAKMADI

Menemen’de mevcut belediye başkanı Serdar Aksoy’un görevden uzaklaştırılmasının ardından Başkan Vekili olarak görev yapan Aydın Pehlivan koltuğu bırakmadı. AK Parti’nin Adayı Aydın Pehlivan, yüzde 48,27 oy alarak rakibi CHP’li Deniz Karakurt’u geride bıraktı. Karakurt 37,64 oy alırken DEM Parti adayı Fuat Şengül ise yüzde 6,50 oyda kaldı.

"YENİ BİR DÖNEME BAŞLIYORUZ"

Yeni bir dönemin başlangıcını müjdeleyen ve Menemen'in geleceğine dair umutları yeşerten Pehlivan "Bizler için gece gündüz çalışan, dualarını Menemen’in geleceği için eden tüm hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyor ve ilan ediyorum: BAŞLIYORUZ!" ifadelerini kullandı.

Pehlivan, seçim kampanyası boyunca vurguladığı birliktelik ve kalkınma mesajlarını bir kez daha tekrarladı.

egepostası

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow