Bergama Belediye Başkan Adayı Doğruer ve İnan'dan Birlik Mesajı

Bergama'nın Ustalık Dönemi Başlıyor

Feb 7, 2024 - 11:13
 0
Bergama Belediye Başkan Adayı Doğruer ve İnan'dan Birlik Mesajı

"Bergama Belediye Başkan Adayı Doğruer ve İnan'dan Birlik Mesajı: Bergama'nın Ustalık Dönemi Başlıyor"

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, saha çalışmalarını Bergama sokaklarında sürdürürken İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan ile birlikte, Umre ziyaretine gidecek vatandaşları, Tepeköy Mahallesi sakinlerini ve İstiklal Meydanı'nı ziyaret etti.

Programlara Dr. Sadık Doğruer ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan'ın yanı sıra Cumhur İttifakı İlçe Başkanları, parti temsilcileri, yöneticiler, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile birçok teşkilat mensubu katıldı.

Bergama'nın Ustalık Dönemi Başlıyor

İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Dr. Sadık Doğruer'in hizmet anlayışıyla ilgili konuşmasında, "Sadık bey Kınık'ta çıraklık ve kalfalık dönemini tamamladı, şimdi sizlerle birlikte Bergama'da ustalık dönemini hep birlikte başaracağız. 31 Mart'ta millete, Bergamalı gençlere ve kadınlarımıza ‘Sadık' olanlar kazanacak. Bakırçay kazanacak" ifadelerini kullandı.

Bergama ve Bakırçay'ın Kalkınması İçin Birlikte Çalışacağız

Dr. Sadık Doğruer ise Kınık'taki hizmetlerin Bergama'nın kalkınmasına katkı sağlayacağını belirterek, "Bergama ve Bakırçay'ın tamamı için birlikte çalışacağız, Bakırçay'ı kalkındıracağız" dedi.

Programın sonunda, teşkilat üyeleri ve milletvekili Eyyüp Kadir İnan ile birlikte Umre ziyaretine gidecek olan vatandaşlara dualar eşliğinde uğurlandı. Ardından Tepeköy Mahallesi ve İstiklal Meydanı'ndaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet edildi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow