Ceyda Bölünmez Çankırı, Kıbrıs Türk Kadınlarıyla bir araya geldi!

Ceyda Bölünmez Çankırı, Kıbrıs Türk Kadın Girişimcileri Derneğinde

Jun 29, 2024 - 23:24
 0
Ceyda Bölünmez Çankırı,  Kıbrıs Türk Kadınlarıyla bir araya geldi!

Ceyda Bölünmez Çankırı: Kıbrıs Türk Kadınlarının Güçlenmesine Katkı Sunmak İçin Bir Araya Geldik

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Kıbrıs Türk Kadın Girişimcileri Derneği (GİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İçim Çağıner Kavuklu ve dernek yönetimi ile bir araya geldi.

Bölünmez Çankırı, Kıbrıs Türk toplumunda kadınların ekonomiye aktif katılımını ve sosyal ile ekonomik gelişimlerine destek olmayı amaçlayan GİKAD’ın çalışmalarını takdirle dinlediğini ifade etti. Görüşme sırasında, özellikle kırsal alanda kadınların güçlendirilmesi adına başlattıkları girişim, proje ve programlar hakkında bilgi verdi ve bu çalışmalara katkı sunmaya gayret ettiğini belirtti.

Ziyaret esnasında, gerçekleştirdikleri çalışmalar ve elde ettikleri başarılarla gurur duydukları kadınlarla bir araya geldiklerini ifade eden Bölünmez Çankırı, “Her biriyle ayrı ayrı gurur duyuyoruz,” dedi.

Nazik misafirperverliklerinden dolayı GİKAD’a teşekkür eden Bölünmez Çankırı, derneğe çalışmalarında başarılar diledi.

 Çankırı’nın sosyal medya paylaşımı şu şekilde:

Kıbrıs Türk Kadın Girişimcileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İçim Çağıner Kavuklu ve değerli yönetimi ile bir araya geldik. Kıbrıs Türk toplumunda kadınların ekonomiye aktif katılım sağlaması, sosyal ve ekonomik gelişimine destek olması amacıyla hayata geçirdikleri çalışmalarını taktirle dinledim. Ben de özellikle son yıllarda kırsal alanda kadının güçlendirilmesi adına başlattığımız girişim, proje ve programlarımızdan bahsederek çalışmalarına katkı sunmaya gayret ettim.   Gerçekleştirdiğimiz tüm ziyaretlerimiz esnasında yaptıkları işlerle, başarılarıyla gurur duyduğumuz kadınlarımızı görüyor ve her biriyle ayrı gurur duyuyoruz. Nazik ağırlamaları GİKAD’a teşekkürlerimi sunuyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

KIBRIS GAZETESİ

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow