CHP İlçe Başkanı Özlem Kaynak'a aday adaylık dosyasını teslim etti.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar'dan İkinci Dönem Aday Adaylığı Açıklamasına Büyük İlgi

Dec 1, 2023 - 20:38
 0
CHP İlçe Başkanı Özlem Kaynak'a aday adaylık dosyasını teslim etti.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar'dan İkinci Dönem Aday Adaylığı Açıklamasına Büyük İlgi

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, yaptığı başarılı çalışmalar ve ilçeye kazandırdığı hizmetlerle tanınan bir isim olarak ikinci dönem için belediye başkanlığına aday adayı olma kararını açıkladı. Başkan Yılmazlar, aday adaylığı dosyasını CHP İlçe Başkanlığı'na teslim ederek bu önemli adımı attı. Açıklama töreni, kalabalık bir katılımın olduğu etkileyici bir atmosferde gerçekleşti.

Başkan Yılmazlar, partililer, meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşların yoğun ilgisi eşliğinde Beydağ Belediye Binası önünden CHP İlçe Başkanlığı'na kadar yürüdü. Burada CHP İlçe Başkanı Özlem Kaynak'a aday adaylık dosyasını teslim etti.

Açıklama töreninde konuşan Başkan Yılmazlar, ilçeye kazandırdıkları ve gerçekleştirdiği hizmetlerden bahsederek, "Beş yıl önce sizlerin desteğiyle Beydağ’da bir aile olarak belediye başkanlığını kazandık. Her daim işçimin yanında oldum, onlar haklarını daha iyi savunsunlar diye sendikayı getirdik. Aynı düşüncelerle sizlerle beraber olmak için, güzel Beydağ’ımıza getirdiğimiz baharı 31 Mart 2024’te de tekrar sizlerle birlikte yaşatmak için bir beş yıl daha sizlerden destek istiyorum. Bu mücadelede varlığınız, desteğiniz bana sorumluluklar verdiği kadar, büyük bir mutluluk ve güç de veriyor. Her birinize ayrı ayrı sonsuz şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Ayrıca, açıklama törenine katılan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş de Başkan Yılmazlar'a destek verdi. Beydağlı vatandaşlar ve partililer tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Yılmazlar'ın aday adaylığı açıklaması, ilçede büyük bir heyecan yarattı.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow