CHP İzmir İl Kadın Kolu Başkanlığına Zahide Kurun Seçildi

Zahide Kurun, Pınar Sert Ceylan ve tüm kadın üyelere teşekkür etti.

Jul 6, 2024 - 21:06
 0
CHP İzmir İl Kadın Kolu Başkanlığına Zahide Kurun Seçildi

CHP İzmir İl Kadın Kolu Başkanlığına Zahide Kurun Seçildi

YEREL GÜNDEM / İZMİR

CHP İzmir İl Kadın Kolları Kongresi’nde yapılan seçim sonucunda, Sayın Zahide Kurun, CHP İzmir İl Kadın Kolu Başkanlığı görevine seçildi. CHP üyesi Şenol Aslanoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Zahide Kurun’u kutlayarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Aslanoğlu, aynı zamanda önceki başkan Sayın Pınar Sert Ceylan’a, saray saltanatı ile mücadeleye yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Ceylan’ın, parti mücadelesine katkı sunmaya devam edeceğini belirten Aslanoğlu, seçim sürecinin kardeşçe geçmesine olan katkılarından dolayı Zahide Kurun, Pınar Sert Ceylan ve tüm kadın üyelere teşekkür etti.

Bu seçim, CHP İzmir İl Kadın Kolları’nın birlik ve beraberlik içinde, parti değerlerine yakışan bir kongre gerçekleştirdiğini bir kez daha gösterdi. Zahide Kurun’un başkanlık döneminde, kadın kollarının gücünü ve etkinliğini daha da artırması bekleniyor. Kurun’un liderliğinde, CHP İzmir Kadın Kolları’nın, toplumsal sorunlara duyarlılık göstererek, kadınların hakları ve eşitlik mücadelesine önemli katkılar sağlayacağına inanılıyor.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow