CHP'li Serdar Aktop'tan Karşıyaka Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığı Açıklaması

İlçe Başkanı Levent Güçlü'ye teslim etti.

Dec 1, 2023 - 20:41
 0
CHP'li Serdar Aktop'tan Karşıyaka Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığı Açıklaması

CHP'li Serdar Aktop'tan Karşıyaka Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığı Açıklaması

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Cumhuriyet Halk Partisi'nin önceki dönem meclis üyelerinden Serdar Aktop, Karşıyaka Belediye Başkanlığı için aday adaylığını resmen duyurdu. Aktop, aday adaylığı başvurusunu İlçe Başkanı Levent Güçlü'ye teslim etti.

Açıklamasında, "Sosyal demokrat bir perspektifle, herkesin eğitim, sağlık, iş imkanları gibi temel hizmetlere eşit şekilde ulaşabileceği bir Karşıyaka için çalışacağım. Kentin altyapısını güçlendirmek, çevre dostu projelere ağırlık vermek ve kültür-sanat etkinliklerini desteklemek, Karşıyaka'yı sadece bugünün değil, gelecek nesillerin de yaşamak isteyeceği bir yer haline getirmek için çaba göstereceğim." dedi.

Aktop'un açıklamasının devamında, şeffaf bir yönetim anlayışıyla, Karşıyaka sakinlerinin beklenti ve önerilerini dinleyeceğini ve katılımcı bir süreçle kenti birlikte yöneterek daha yaşanabilir bir Karşıyaka inşa edeceklerini vurguladı. Ayrıca, sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla çeşitliliği zenginlik olarak gördüğünü ve herkesin bu zenginliği hissetmesi için projeler üreteceğini ifade etti.

Serdar Aktop'un, Karşıyaka sokaklarında yürüyüşü sırasında geçmişteki tarih, kültür, ve toplumsal birliktelikleri koruma ve güçlendirme taahhüdüyle öne çıkan açıklaması, Karşıyaka'da büyük bir heyecan yaratırken, destek beklediği vurgusuyla tamamlandı. Aktop'un aday adaylığı, sosyal demokrat değerlere dayalı bir gelecek inşa etme hedefiyle ön plana çıkıyor.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow