Çukurova GİAD Yönetimi, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger'i Ziyaret Etti

Genç İş adamları Vali Köşger'i ziyaret etti

Dec 3, 2023 - 13:40
 0
Çukurova GİAD Yönetimi, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger'i Ziyaret Etti

Çukurova GİAD Yönetimi, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger'i Ziyaret Etti

YEREL GÜNDEM / ADANA

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger'i makamında ziyaret etti. Başkan Ömer Faruk Sakarya liderliğindeki heyet, Başkan Yardımcıları Hakan Burç ve Rafet Milli, Sayman Ceyhun Baskın, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Ertuğrul ve Gökalp Sofuoğlu tarafından temsil edildi.

Ziyaret kapsamında Çukurova GİAD Başkanı Sakarya, dernek hakkında Vali Köşger'e detaylı bilgi verdi. Sakarya, 12 yıldır başkanlığını yürüttükleri Çukurova GİAD'da "Dünya Kenti Adana" hedefi doğrultusunda birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade etti. Derneğin Adana'nın en etkin sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu vurgulayan Sakarya, Adana'ya katkı sağlamak adına sektörel ve sosyal alanlarda çeşitli projeler gerçekleştirdiklerini belirtti. Ayrıca, dernek olarak Adana Valiliği'nin bir birimi gibi çalıştıklarını ve her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, Sakarya ve yönetimine yaptıkları çalışmalardan dolayı tebriklerini ileterek, "Adana için çok güzel işlere imza atmışsınız. Bundan sonra da ne yaparsak birlikte yapacağız." dedi.

Sakarya, Vali Köşger'e Çukurova GİAD tarafından hazırlanan "1'imizi 1000 Yapan Kent" adlı araştırma raporu, "İmalat Sanayinde Küresel Eğilimler ve Adana" konulu çalışma, "Hayalimdeki Adana" kitabı, ve Çukurova Zirvesi toplantılarının sonuç kataloğunu sundu. Ayrıca, Çukurova GİAD'ın 'Marka Kent' kapsamındaki projelerinden biri olan, özel koleksiyonda yer alan Adana'da bulunan Hippokampos'e binmiş Eros mozaiği figürlü el yapımı vazo hediye edildi.

Ziyaret, Çukurova GİAD'ın Adana'ya olan katkıları ve iş birliği mesajlarıyla sona erdi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow