DEVA Partili Başkan adayı Atatürkçü Düşünce Derneği'ne üye oldu

ATATÜRK Düşünce Derneğine yıllardır üye olmaktan gurur duyuyorum

Feb 7, 2024 - 10:46
 0
DEVA Partili Başkan adayı Atatürkçü Düşünce Derneği'ne üye oldu

BAYKAN; ATATÜRK DÜŞÜNCE DERNEĞİ ÜYESİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

YEREL GÜNDEM / DALAMAN

DEVA Partisi Dalaman Belediye Başkan Adayı Bilal Baykan uzun süredir Üyesi olduğu Dalaman Atatürk Düşünce Derneğine Ziyarette Bulundu.

Dalaman Atatürk Düşünce Derneği Başkanı Selami Atik, Nezike Balaban Öregil, Bilge Karabıyık ev sahipliğinde gerçekleşen Ziyarette bilgi alışverişinde bulunuldu.

ATATÜRK Düşünce Derneğine yıllardır üye olmaktan gurur duyuyorum

DEVA Partisi Dalaman Belediye Başkan adayı Bilal Baykan yıllardır üyesi olduğum ve bundan gurur duyduğum bir yârdeyim, burada misafir değiliz çünkü Atatürk’ü kalbinde taşıyan her bireyin evindeyiz. Siyasi kimliğimizi kenara koyarak, Bu vatanı asgari müşterekte buluşturarak, zaferler kazanmış ve Cumhuriyeti kurmuş Değişmez liderimizin düşünceleri yaşatmak için kurulmuş bir dernekteyiz.

ATATÜRK’e Sistemli Bir saldırı var, Buna rağmen Türk Milletinin Kırmızı Çizgisi Atatürk

Baykan; Son dönemde ne yazık ki Atatürk ve görüşlerine sistematik bir saldırı var. Ama bunu yapanlar her 10 Kasım’da 7’den 77’ye Anıtkabir de ve tüm Cumhuriyet etkinliklerinle artarak çoğalan bir ATATÜRK sevgisinin önüne geçemiyorlar. ATATÜRK Cumhuriyeti gençlere teslim etmiştik, Biz gençtik, şimdiki gençler, bayrağı devir aldı ve şimdi ki çocuklar bayrağı devir almaya hazırlar. Ne yaparlarsa yapsınlar bu kural değişmeyecek Cumhuriyet ilelebet var olacaktır. Şube Başkanım Selami Atik’e ev sahipliğinden dolayı ve hoş sohbetinden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Selami Atik; Üyemiz Olan Başkan Adayı Baykan’ın Ziyaretin Dolayı Teşekkür Ediyoruz

Selami Atik ziyaretten dolayı açıklama da bulundu;

Uzun yıllardır Eşi Ferda Baykan ile birlikte deneğimizin üyesi Bilal Baykan Belediye Başkan adaylığı ziyaretleri kapsamında derneğimizi ziyaret etti. Dalaman için neler yapabileceği ve bizlerin beklentilerinin neler olduğu konularında güzel bir bilgi alışverişi oldu. Gazeteci kimliğinden dolayı bilgi ve donanımdan dolayı Dalaman’ın sorunlarını bildiğini ve yapacaklarını anlattı. Bizde dalaman’ın ihtiyaçları konusunda görüşlerimizi bildirdik. Ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz  dedi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow