Foça'da Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet Gültekin Kimdir?

Neden Bağımsız?

Feb 12, 2024 - 02:29
 0
Foça'da Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet Gültekin Kimdir?

Foça'da Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet Gültekin Kimdir? Neden Bağımsız?

SERVET VURAL / FOÇA

Foça'da yerel seçim çalışmaları kapsamında Ahmet Gültekin, tanıtım faaliyetlerine başladı. Farklı kurumlar, pazarlar ve mahallelerde hem kendisini hem de projelerini tanıttı.

Ahmet Gültekin, 1971 yılında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde doğdu. Uzun yıllar İzmir'de yaşadıktan sonra son 15 yılını Foça'da geçirdi. Sivil toplum örgütlerinde gönüllü bir yurttaş olarak aktif rol aldı. Foça'nın gelişimine katkıda bulunmak, karşılaşılan sorunlara çözüm üretmek ve ilçeyi daha yaşanabilir kılmak amacıyla bağımsız aday olmaya karar verdi.

Mevcut partilerin Foça'yı yeterince temsil etmediğini düşünen Gültekin, sadece Foça halkına bağlı olduğunu vurguluyor. Bağımsızlık, daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayacak ve Foça'nın güzelliklerini koruyarak adil bir yönetimle ilçeyi daha yaşanabilir hale getireceğini belirtiyor.

Vaatler:

 1. Katılımcı Yönetim: Foça'nın geleceğini şekillendirirken şeffaf ve halkın doğrudan katılımını sağlayarak karar alma süreçlerini yönetecek.

 2. Deniz Turizmi Potansiyeli: Foça'nın eşsiz deniz turizmi potansiyelini ön plana çıkararak, koylarını koruyacak ve tarihi dokusunu muhafaza edecek projelere odaklanacak.

 3. Sokak Hayvanlarına Ücretsiz Destek: Sokak hayvanlarına ücretsiz mama, aşı ve barınak sağlayarak, toplumu bilgilendirecek ve projeyi sürekli izleyip geliştirecek.

 4. Çalışkan Kadro: Güçlü iletişime sahip ve liyakatli bir kadro oluşturarak etkili bir yönetim sağlayacak.

 5. Ekonomik ve Sosyal Destek: Foça Belediyesi'ne ait sosyal tesislerde ücretsiz kültür ve sanat faaliyetlerine öncelik verilecek.

 6. Ücretsiz Nostaljik Tramvay: Yeni ve eski Foça'da belirlenen sahil bandında ücretsiz tekerlekli nostaljik tramvay hizmeti sunulacak.

 7. Ücretsiz Plaj Hizmetleri: Yeni ve eski Foça'da belirlenen kıyı kesimlerinde ücretsiz şezlong ve şemsiye temin edilecek.

 8. Kesintisiz Alt Yapı Hizmetleri: Sık yaşanan elektrik ve su kesintilerine çözüm getirilmesi için Foça'nın alt yapısı güçlendirilecek.

 9. Ücretsiz Hastane Ring Servisi: Eski ve yeni Foça'dan devlet hastanesine ücretsiz ulaşım sağlanacak.

 10. Halkla İç İçe Yönetim: Foça'nın sorunlarına çözüm getirmek adına güçlü bir belediye, halk iletişimi ve bütünleşik yönetim anlayışı sunulacak. Toplumla işbirliği ile daha etkili çözümler vaat edilecek.

 11. Yeni Foça'ya Hastane: Yeni Foça'nın ihtiyacı olan hastanenin yapılması için çalışılacak.

 12. Ücretsiz Kültürel Etkinlikler: Yaz günleri açık hava konserleri, sinema ve tiyatro gibi etkinliklerle Foça'nın kültür ve sanat sahnesi canlandırılacak.

 13. Estetik Yollar: Foça'nın tarihini gözeterek şehir yolları ve çevresi düzenlenecek ve estetik bir görünüm kazandırılacak.

Bu vaatlerle Ahmet Gültekin, Foça için bağımsız bir belediye başkan adayı olarak seçmenlerin karşısına çıkıyor.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow