Gürsel Tekin paylaştı: Hurşit Güneş hakikati yazdı

Monako Yat Kulübü’nün şifreleri

Apr 15, 2024 - 11:25
 0
Gürsel Tekin paylaştı: Hurşit Güneş hakikati yazdı

Gürsel Tekin paylaştı: Hurşit Güneş hakikati yazdı

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın ıstakoz paylaşımıyla gündeme gelen Monako Yat Kulübü'yle ilgili bilgileri Eski CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin paylaştı. Hurşit Güneş de Tekin’in paylaşımına yorumda bulunarak ödenen hesabın daha fazla olduğunu belirtti.

AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram hesabından, Monaco Yat Kulübü'nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştı. Bursalı'nın paylaşımıyla ilgili çok sayıda tepki geldi. Eski CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin de X hesabından bir ıstakoz paylaşımı yaptı, Monako Yat Kulübüyle ilgili bilgiler verdi:

*

Monako Yat Kulübü’nün şifreleri

 Kulübün 2 bin 500 üyesi var. Üyeleri tek tek Prens II. Albert seçiyor. Prens II. Albert Monako hükümdarı ve meşhur Grace Kelly’nin oğlu.

 Restaurant katı şekilde üyelere özel. Üyeler misafir getirebiliyor. Menüde Istakoz tabağı 2 bin 72 lira. 60 euro.

 Kulübün üyeleri arasında Bourbon - İki Sicilya hanedanından Charles, İsveç konsolosu ve Monako Kralı danışmanı Patricia Husson, bir çok siyasetçi, iş insanı, sporcu ve sanatçı var.

 Kulüp gizliliğe çok önem veriyor. Özel bir törenle üyeleri kabul ediyor. Kulüp üyeleri ve hayatı hakkında kısıtlı paylaşımda bulunuyor.

AKPlilerin faturasını neticede millet ödüyorsa, milletin neye para ödediğini bilmeye de hakkı vardır diye araştırdım, dostlarıma sordum, paylaştım.

HURŞİT GÜNEŞ HESABI DÜZELTTİ

Gürsel Tekin’in paylaşımına yorum yapan Eski CHP Genel Başkan Yardımcılarından Hurşit Güneş, Tekin’in paylaşımındaki hesaba düzeltme yaptı.

Menüde ıstakozun 250 gramlık porsiyonun 60 euro olduğunu belirten Güneş, “Bir ıstakoz bir kilodan aşağı olmayacağına göre, 240 Euro’dan aşağı ödeme olmaz” dedi.

Odatv.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow