Hakan Fidan'ın Bakanlıktaki kapısında ayakkabı izi var mı?

"Türkiye'ye gelende bakanların kapısını tekmeyle açıyoruz"

May 28, 2024 - 16:47
 0
Hakan Fidan'ın Bakanlıktaki kapısında ayakkabı izi var mı?

YUSUF İNAN YAZDI...

Hakan Fidan'ın Bakanlıktaki kapısında ayakkabı izi var mı?

Hakan Fidan, müthiş bir başarı hikayesinin mimarı. Astubaylıktan MİT Başkanlığı'na, Dışişleri Bakanlığı'na ve oradan da Cumhurbaşkanlığı'na kadar uzanan bir başarı hikayesi.

Adı, Dünya İstihbarat Başkanları içinde özenle telaffuz edilen bir efsane!

Ak Parti camiasının Erdoğan'dan sonra kendisine "Reis" dediği ve yeşil ışık yaktığı tek isim...

Böyle deha bir isim, devlet adamı "Türkiye'ye geldiğimizde randevu beklemeden bakanların kapısını tekme ile açıyoruz" diyen hadsizlere hala Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kapısını neden açıyor?

Ukrayna'da Türk bayrağını indirip çöpe atanları, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarını indirenleri neden makamında kabul ediyor?

FOTO:  Ukrayna -  2018 - Ukrayna'da indirilerek çöpe atılan Türk bayrağı...

Ukrayna'da Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne, Devlet Başkanı Erdoğan'a ve kendisine / MİT Başkanı Hakan Fidan'a operasyon yapanlara hala neden müsamaha gösteriyor?

Kendisini, MİT Başkanı Hakan Fidan'ı, Ukrayna'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a operasyon yapıyor konumuna düşürenleri neden görmemiş gibi yapıyor?

Kazakistan'da, Ukrayna'da FETÖ'nün üst düzey yöneticisi oldukları herkes tarafından bilinen " Bakanların kapısını tekmeyle açıyoruz " diyen hadsizleri o kutsal makamda neden ağırlıyor?

FETÖ'nün üst yönetiminde oldukları aşikar olan kişilerin, Ukrayna'da sahte FETÖ ihbarları yaparak milyon dolarlık adak ve kurban pazarını kurtarmak için devlete müdahale ettirdiği, böylece FETÖ'nün sektörde rakipsiz hale gelmesini sağladıkları biliniyor.

Sayın Bakan bu şahısların Dışişleri Bakanlığı ile kendi adını kullanmasına neden izin veriyor?

Doğrusu merak ediyorum!

Sayın Bakanın tüm bu ihanetleri bilmediğini, haberi olmadığını düşünemiyorum.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kendi fotoğraflarının kendi eliyle indirtildiği bir ihaneti ve bir kumpası görmediğini hayal bile edemiyorum.

FOTO : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ukrayna'da indirilen fotoğraflarından bir tanesi...

FOTO : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ukrayna'da indirilen fotoğraflarından bir tanesi...

Sayın Bakan'ın, MİT eski Başkanı Hakan Fidan'ın, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne, Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve MİT Başkanı Hakan Fidan'a, kendisine küresel anlamda İTİBAR SUİKASTİ yapıldığını, küçük düşürülmek istendiğini, FETÖ operasyonu adı altında Ukrayna'daki FETÖ yapılanmasını koruduklarını anlamadığını rüyamda görsem inanmam...

Türk Milleti pazarda yere dökülen çürük sebze ve meyveleri toplarken, emekliler sokağa atılma korkusu yaşarken, "Türkiye'ye gelince randevu beklemeden bakanların kapısını tekmeyle açıyoruz" diyenlere devlet kasasından para yardımı yapılması ve bu yardımları kendi aralarındaki kavgada kişisel hesaplarına geçirdiklerini itiraf edenlerin bakanlıkta ağırlanması kahredici...

Sayın Bakan yüreğine taş basarak bu kabulleri gerçekleştiriyor olabilir...

Ama Türk Milleti Türk bayrağını çöpe atanların, Türkiye Cumhurbaşkanı'nın fotoğraflarına saldıranların, defalarca indirenlerin, Türk iş insanlarını haraca kesmeye çalışanların, Türk Milleti'ni Youtube yayınlarında tehdit edenlerin, Ukrayna'da PKK'nın bürokratik işlerini takip edenlerin, Rusya'da Kürt Devleti  kurma adına çalışanlara Türk pasaportu  hazırlayanların,  kutsal  Türk Dışişleri Bakanlığı kapısından içeri girmesine razı değil.

O bakanlığın kapısında on binlerce şehidin ruhaniyeti nöbet beklerken, Türk Milleti'ne, Türkiye Cumhurbaşkanına ve Türk bayrağına düşmanlık edenlerin içeri girmesi incitici!

Sayın Bakan'ın bilgisine sunulur!

YUSUF İNAN / YEREL GÜNDEM

www.yerelgundem.com

Twitter@Yusufinan2023

İnstagramyusufinan2023

İnstagramfondinan2016

E-Mail: editor@yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow