İESOB Başkanı Yalçın Ata, İş'te Konak Personel İstihdam Ofisi Açılış Törenine Katıldı

Törene Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu da katılım gösterdi.

Jul 3, 2024 - 14:55
Jul 3, 2024 - 15:00
 0
İESOB Başkanı Yalçın Ata, İş'te Konak Personel İstihdam Ofisi Açılış Törenine Katıldı

İESOB Başkanı Yalçın Ata, İş'te Konak Personel İstihdam Ofisi Açılış Törenine Katıldı

YEREL GÜNDEM / İZMİR

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Yalçın Ata, Konak Belediyesi tarafından hayata geçirilen İş'te Konak Personel İstihdam Ofisi'nin açılış törenine katıldı. Törene Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu da katılım gösterdi.

Yalçın Ata, törende Başkan Nilüfer Çınarlı Mutlu ile bir süre görüşerek, bu projeyi hayata geçirdikleri için kendisini tebrik etti. Ata, istihdamı artıracak bu önemli girişimin Konak ve İzmir için büyük bir kazanç olacağını belirtti.

Yalçın Ata, açılış töreni sonrası yaptığı açıklamada, "Konak Belediyesi’nin İş'te Konak İstihdam Ofisi’nin açılış törenine katılım gösterdik. Konak Belediye Başkanı Sn. Nilüfer Çınarlı Mutlu Hanımı, istihdamı destekleyecek bu güzel proje için tebrik ederim" dedi.

İş'te Konak Personel İstihdam Ofisi'nin, bölgedeki işsizliğin azaltılmasına ve istihdamın artırılmasına önemli katkılar sağlayacağı vurgulandı. Başkan Nilüfer Çınarlı Mutlu ise projeyle ilgili olarak, "Bu ofis, Konak'taki işsiz vatandaşlarımızın iş bulma süreçlerini kolaylaştıracak ve işverenlerle iş arayanları buluşturacak. Amacımız, Konak'ta işsizliği azaltmak ve ekonomik kalkınmayı desteklemektir" şeklinde konuştu.

İESOB Başkanı Yalçın Ata'nın katılımı ve destekleri, projenin önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Ata, Konak Belediyesi ile iş birliği yaparak, esnaf ve sanatkarların da bu projeden en iyi şekilde yararlanması için çalışacaklarını ifade etti.

Konak Belediyesi'nin İş'te Konak Personel İstihdam Ofisi'nin, Konak ve çevresindeki işsizlik sorununa çözüm getirmesi ve ekonomik kalkınmayı desteklemesi bekleniyor. Açılış törenine katılanlar, projenin başarısı için iyi dileklerini ileterek, bu tür projelerin devam etmesi temennisinde bulundular.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow