KADININ ÇEKİM GÜCÜ İÇİN EL ELE

İş, sanat ve cemiyet hayatı projede buluştu

May 10, 2024 - 20:44
 0
KADININ ÇEKİM GÜCÜ İÇİN EL ELE

KADININ ÇEKİM GÜCÜ İÇİN EL ELE

İYİPSİKOLOG.COM.TR

 Anneler Günü ve Dünya Aile Olma Haftası sebebiyle Liv Hospital, Parıltı Görme Engelliler Derneği ve Dünya Gazetesi ‘Kadının Çekim Gücü’ sosyal sorumluluk projesine imza attı. Gelirinin görme engelli çocuklarımızın eğitimine aktarılacağı sosyal sorumluluk projesi lansmanı yoğun bir katılımla İstanbul Lale Vakfında Müzesi’nde yapıldı. 

Sergi fotoğraflarından ajanda da yapıldı

Kadının çekim gücünün, değiştirme, yaratma, dönüştürmeyi iyileştirerek yapabileceğinin gösterildiği ‘Kadının Çekim Gücü’ Sosyal Sorumluluk Projesi’nde Liv Hospital Hekimleri, cemiyet ve iş hayatından rol model kadınlar, özel çocuklarımız için kamera karşısına geçti. Sergi için çekilen fotoğraflardan oluşan “Kadının Çekim Gücü Ajandası’nın satışından elde edilen gelirin görme engelli çocuklarımızın eğitimine aktarılacağı projenin fotoğrafları Emirgan Lale Vakfı Müzesi’nde ziyaretçileri ile buluşacak.
 

İş, sanat ve cemiyet hayatı projede buluştu

“Kadının Çekim Gücü” Sosyal Sorumluluk Projesi için Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece, Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Kadriye Kılıçkesmez, Çocuk Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Tiraje Celkan, Geriatri Uzmanı Doç. Dr. Birkan İlhan, Parıltı Derneği Başkanı Neşe Gönül, İş Kadını Feryal Gülman, İş Kadını Berat Hotiç Mutuşoğlu, İş Kadını Çiğdem Hitay gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim kamera karşısına geçti.
 

Ajandanın geliri görme engelli çocuklara

Kadının çekim gücü ile her şeye dokunabilme yetisine sahip olduğunu söyleyen Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti “Kadınlar geleceğimizin değişmesinde ve şekillenmesinde en önemli etkendir. Dünyayı sevgiyle, sabırla, aşkla değiştirebilirler. İşte tam da bu amaçla her yaştan ve meslek dalından kadınlar olarak özel çocuklarımız için bir araya geldik. Bu yolculukta yanımızda olan tüm güçlü kadınlara teşekkür ederiz” diye konuştu.

www.iyipsikolog.com.tr

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow