KAYMAKAM EFE KILIÇ, ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Kur'an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Nov 30, 2023 - 20:38
 0
KAYMAKAM EFE KILIÇ, ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM EFE KILIÇ, ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

YEREL GÜNDEM / TAŞOVA / AMASYA

Tasova.gen.tr'den Ahmet Günaydın'ın haberine göre Taşova Kaymakamı Efe Kılıç, 30 Kasım 2023 Perşembe günü, 2022 yılında İstanbul'da şehit düşen, aslen Samsun-Ayvacık ilçesine bağlı Çökekli mahallesinden Polis Memuru Kenan Baş'ın ailesini Yeşilırmak mahallesinde, 2012 yılında Şırnak ili Beytüşşebap ilçesinde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Tanju Çolak'ın ailesini ise Esençay beldesinde ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Kaymakam Kılıç, şehitlerin aileleriyle samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Şehitlerimize Allah'tan rahmet dileyen Kılıç, ziyaretlerde aynı zamanda şehitlerimiz için Kur'an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Ziyaret esnasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Barış Gündüz, Kaymakam Kılıç'a eşlik etti. Bu anlamlı ziyaret, şehit aileleri ile bir araya gelerek onların acılarını paylaşmak ve devletin şükranını iletmek adına önemli bir adım oldu.

Kaymakam Efe Kılıç, şehit ailelerine desteklerin devam edeceğini belirterek, milletimizin birlik ve beraberliğini her zaman en üst düzeyde tutmanın önemine vurgu yaptı.

*

*

*

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow