Kepez’in Beşiktaş rövanşı

HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Jan 19, 2024 - 09:23
 0
Kepez’in Beşiktaş rövanşı

Kepez’in Beşiktaş rövanşı

YEREL GÜNDEM / ANTALYA

Basketbol Gençler Ligi Kızlar temsilcisi Kepez Belediye Antalya Toroslar, Beşiktaş rövanşında 57-56 gülen taraf oldu

Antalya’nın Basketbol Gençler Ligi Kızlar temsilcisi Kepez Belediye Antalya Toroslar, Beşiktaş rövanş maçını 57-56 kazandı. Turgut Özal Spor Salonu’nda oynanan maçın periyotları 25-12, 44-33, 53-42 ve 57-56 skorlarla tamamlandı. Güçlü başladıkların karşılaşmanın son periyodunda soğuk kanlı savunma ile Beşiktaş ataklarını savuşturan Kepez'in pota sultanları, 2 puanı cebine koymanın mutluluğunu yaşadı. Final gruplarına yükselme maçında beraberliği sağlayan Kepez'in kaplanları, İstanbul'da son sözünü söylemeye gidecek.

BAŞKANIN TOTEMİ TUTTU

Eski basketbolcu olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, bu maçın ilk 3 periyodunu seyirci koltuğu yerine salonda güvenlik kamerasından izleme totemi yaptı. Zafer anonsu ile başkanlarına koşan takım, seyircisini de alkışlayarak teşekkür etti. Oyuncularına teşekkür eden Başkan Çatal, 15 Nisan’da başlayacak Anadolu Şampiyonası’nda Antalya’yı temsil etme başarısı nedeniyle de takımını ayrıca tebrik etti. 

HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Kepez'in lokomotif oyuncularından biri de 36 dakikadan fazla oynayan Hazal Çetin oldu. Aynı zamanda Süper Lig takımı oyuncusu olan Çetin, takımına mücadeleci ruh kattı. Takımının bu grubu geçemese de Anadolu Şampiyonası biletinin cebinde olduğunu hatırlatan Koç Besim Güvenç, “Asıl hedefimiz Türkiye Şampiyonası’nda oynamak. Kendi yetiştirdiğimiz sporcularımızla zirveye kadar gitmek istiyoruz” dedi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow