Kınık Kazanacak, Bakırçay Kalkınacak

"Bakırçay Havzası'nda İzimiz Var"

Feb 7, 2024 - 11:05
 0
Kınık Kazanacak, Bakırçay Kalkınacak

"Kınık Kazanacak, Bakırçay Kalkınacak"

YEREL GÜNDEM / İZMİR

Cumhur İttifakı, Bergama ve Kınık'ta güçlü bir dayanışma sergiliyor. Cumhur İttifakı adayları, "Birlik ve beraberlik içinde Kınık, Bergama, Bakırçay ve İzmir Kazansın" mesajıyla seçim kampanyasını sürdürüyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Bergama Belediyesi Ilıca Sosyal Tesisleri'nde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra Bergama İlçe Başkanlığı'ndaki Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı için Kınık'ta bulunan Arpaseki Halı Saha ve Kınık Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet ise, "Birlik ve beraberlik içinde İzmir Kazansın, Kınık Kazansın, Bakırçay Kazansın" diyerek seçim sürecine önemli bir vurgu yaptı.

"Bakırçay Havzası'nda İzimiz Var"

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, milletvekilliği döneminden bu yana İzmir'in farklı bölgelerine giderek vatandaşlarla bir araya gelip ihtiyaçlarını belirleyerek hizmet alanları oluşturduklarını ifade etti. Dağ, Bergama ve Kınık'ta hayata geçirilen projelerle Bakırçay Havzası'nda iz bıraktıklarını belirterek, AK belediyecilik anlayışıyla kalkınmaya devam edeceklerini vurguladı.

Kınık AK Belediyecilikle Kalkınmaya, Bakırçay Kazanmaya Devam Edecek

Kınık'taki açılış programında konuşan Hamza Dağ, "Seçimlere daha iki ay kadar var ama şu an Kınık'taki bu heyecan, sonuçları şimdiden görünür kılıyor. Buradan çıkan bu heyecan önce Kınık'a, ardından Bergama ve Dikili'ye, oradan da İzmir'in tamamına dalga dalga yayılacak ve adım adım her yere gidecek. Hep birlikte AK Belediyecilikle kurduğumuz bu hizmetleri, üstüne yenilerini ekleyerek devam ettireceğimize inancım tam" dedi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow