Kurumsal Şirketler Soyuluyor mu?

Hosting Hizmetlerinin Önemi

Jun 23, 2024 - 03:54
Jun 23, 2024 - 03:56
 0
Kurumsal Şirketler Soyuluyor mu?

Kurumsal Şirketler Soyuluyor mu?

REKLAM HABER / İZMİR

Kurumsal şirketler, en fazla bilişim teknolojileri ile kurdukları iletişim sürecinde aldatılıyor. Türkiye'de birçok şirket yöneticisi, bilişim teknolojileri alanında neye ihtiyaçları olduğunu bilmiyor. Bu nedenle, birkaç İngilizce kelimeyi ezberlemiş bilişim şirketlerinin elinde oyuncak oluyorlar.

Bilişim teknolojileri, yapay zeka teknolojilerinin ortaya çıkması ile birlikte boyut değiştirdi.

Her şirketin veya firmanın sunduğu hizmet ve ürüne göre ilk ihtiyacı olan şey web sitesidir.

Ancak Türk şirketleri ve bireyler, web sitesi denildiğinde hayal ettiklerinin de ötesinde karmaşık bir dünyaya adım atıyor. Gereksiz özellikler talep ediyor ve gerçekçi olmayan vaatlerle karşılaşıyorlar, bu da herkesin birbirini aldatmasına yol açıyor.

Web sitesi konusunda kafa karışıklığına gerek yok. Avrupa ve Amerika'daki şirketlerin web sitelerine bakmak yeterlidir. Yabancı şirketlerin web siteleri sade ve kolay anlaşılır bir formatta olup, dört veya beş ana başlıktan oluşur:

  1. Firma hakkında bilgi
  2. Sunduğu hizmetler
  3. Ürünler
  4. İletişim

Böyle bir internet sitesinin maliyeti düşük ve kullanımı kolaydır. Müşterilerin size ulaşması da çabuk olur.

Bu tür web sitelerinin yazılımı ve formatı HTML olursa, arama motorlarında kolayca bulunur ve hedef kitleye kolay ulaşır.

DenizWeb.Net, bu konuda ekonomik seçenekler sunuyor. 150 dolar + KDV ödeyerek böyle bir internet sitesine bir hafta içinde sahip olabilirsiniz.

Kendinizi Zorlamayın! Web sitesi şov merkezi değildir. İnsanlar internet sitenize eğlenmek için değil, verdiğiniz hizmete ulaşmak, sunduğunuz ürünleri tanımak ve satın almak için girecekler. Başka bir amaçları olmayacak.

DenizWeb müşteri hizmetlerine şirketiniz hakkında bilgi verin. Birkaç gün içinde web siteniz arama motorlarında çıkacak şekilde en ideal haliyle hazırlanarak yayına verilsin.

Şirketiniz ister milyon dolarlık iş yapsın, ister küçük bir işletme olsun fark etmez.

Önemli olan ürün yelpazenizin geniş veya çeşitli olmasıdır. Web sitelerinin amacı hep aynıdır. Avrupa ve Amerika şirketlerinin web sitelerini incelediğinizde, bu anlattığımız sadeliği ve kullanıcı dostu yaklaşımı göreceksiniz.

Hosting Hizmetlerinin Önemi

Şirketlerin ikinci önemli sorunu ve yanıltıldıkları konu ise hosting hizmetleri alanında olmaktadır.

Hosting kararı, şirketin mail trafiği ve internet sitesinin ziyaret yoğunluğu birlikte değerlendirilerek verilmelidir.

AcilHost.com, bu anlamda her şirketin ihtiyacına uygun hosting seçeneklerini sunmaktadır.

Firmaların kullanım yoğunluğuna göre 11 dolardan 46 dolara kadar hosting seçenekleri mevcuttur.

Bir üst segmentte yer alan hosting seçenekleri de 71 – 117 dolar aralığındadır.

Kurumsal şirketler için, yoğun mail trafiği ve dosya paylaşımı olan şirketlerin ihtiyacı olan hosting seçenekleri de kurumsal segmentte satışa sunulmuştur. Kurumsal seçeneklerin fiyatları da 172 dolardan 860 dolara kadar uzanmaktadır. AcilHost.com, müşterinin ihtiyacını analiz ederek en uygun ve ideal hosting hizmetini önermektedir. Ne fazla, ne de az...

DenizWeb.Net ve AcilHost.com ile şirketinizin çevrimiçi varlığını güçlü, güvenilir ve ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uygun hale getirin. Karmaşıklıkla aldanmayın – sadeliği ve verimliliği kucaklayın.

www.reklamhaber.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow