Miting alanları AKP'yi uyarıyor

AKP'nin "kale" diye tabir edilen illerinde alanlar boş!

Mar 28, 2024 - 01:20
 0
Miting alanları AKP'yi uyarıyor

Miting alanları AKP'yi uyarıyor

Her seçim öncesi yaşanan benzer tablolar dışında ise AKP mitingleri dikkat çekiyor. 20 yıllık iktidar partisi AKP'nin "kale" diye tabir edilen illerinde bile alanların eskisi kadar dolmadığı gözlemleniyor.

31 Mart yerel seçimlerine günler kala siyasi partiler hız kesmeden bir alandan diğerine gidiyor. Her seçim öncesi yaşanan benzer tablolar dışında ise  AKP mitingleri dikkat çekiyor. 20 yıllık iktidar partisi AKP'nin "kale" diye tabir edilen illerinde bile alanların eskisi kadar dolmadığı gözlemleniyor.

Öyle ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi Rize'de dahi tablo farklı değildi. Bir önceki İstanbul mitinginde bir milyon yedi yüz bini gören AKP mitingine, 24 Mart Büyük İstanbul Mitinginde altı yüz elli bin kişi katılım gerçekleştirdi. Durum böyle olunca Erdoğan da konuşması sırasında sitem etti.

AKP'nin kalesi olarak görülen Şanlıurfa'da dahi Yeniden Refah Partisi'nin mitingi AKP'yi geride bıraktı. Buradan çıkarılan miting alanları AKP'yi uyarıyor sonucu ile bir kaç şehri daha derledik sizler için. İyi seyirler.

ODATV

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow