Nivent Kurtuluş'tan İzmir'e ve İzmir'in ilahlarına mesaj!

İzmir'in ilahlarına mesaj!

Mar 2, 2024 - 23:51
 0
Nivent Kurtuluş'tan İzmir'e ve İzmir'in ilahlarına mesaj!

NİVENT KURTULUŞ YAZDI

ARAMAYIN!

Uzun zamandır sizlerle birlikteyim. Elimden geldiğince bilgi paylaşımında bulundum. Kimileri beni oldukça eleştirdi, hatta karaladı, iftira attı ve yargılamaya kalkıştı. Ancak doğrunun kalesi yıkılmadı!

Diğer yandan, birçok kişi beni sevdi ve güvendi. Ben yazılarımı kaleme alırken, kimin kim olduğuna veya neyi temsil ettiğine bakmam. Gelen bilgileri toplar, yetişemediğim yerlerde uzmanlardan yardım alırım. Bu bilgileri sizinle paylaşırım.

Neden bu yazıyı kaleme aldığımı merak ediyorsanız, size açıklayayım: Son günlerde, yazdığım kişiler (patronlar) beni aramaya başladılar. Hatta bazıları o kadar cesur ki, gece yarısında bile aramaktan çekinmiyorlar. Kendilerini İzmir'in patronu sananlar, paralarının her kapıyı açacağını düşünüyorlar.

Ancak, yazılarım hakkında doğruluk iddialarında bulunduklarında, ben de tekzip yapmalarını istedim. Onlar ise "gerek yok, yüz yüze konuşalım" dediler. Ancak benim için önemli olan, yazdıklarımın doğruluğudur. Yüz yüze konuşmak bu durumu değiştirmeyecek.

Son zamanlarda telefon görüşmelerimde sürekli arayan birilerini fark ettim. Telefondayken bile ısrarla aramaya devam ediyorlar. Bu kişilere döndüğümde ise tanımadığım kişilerle karşılaşıyorum. Bir daha beni ararsanız, isminizi deşifre ederim.

Bu gibi birçok telefon alıyorum. Ancak benim hiçbir şeye ihtiyacım yok. Hayatım boyunca yiyemeyeceğim kadar param var. Haram parayı asla kabul etmem. Bu gibi paralar günü kurtarabilir ama sonunda size geri döner.

Bürokrat arkadaşlara da birkaç sözüm var. Aldığınız maaşla lüks bir yaşam sürmek nasıl oluyor? Hiç mi korkmuyorsunuz? Çocuklarınızın yüzüne nasıl bakıyorsunuz? Ben İzmir'e aşığım ve sizlerin yaptıklarını takip etmeye devam edeceğim.

Eninde sonunda yargılanacaksınız. Umarım çocuklarınız bu durumdan etkilenmez. Ben yaşadığım sürece çalışmaya devam edeceğim. Lütfen beni aramayın veya aracı kullanmayın. Daha fazla işe odaklanmam gerekiyor. Siz okuyucularımdan gelen her ihbarı değerlendireceğim.

NİVENT KURTULUŞ / www.gaze-temiz.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow