Selahattin Ekicioğlu - Kırşehir Belediye Başkanı

Selahattin Ekicioğlu, tarım makineleri satışı; lastik, jant ve akü bayilikleri yaptı

Nov 17, 2023 - 10:43
 0
Selahattin Ekicioğlu - Kırşehir Belediye Başkanı

Kırşehir Belediye Başkanı kim? kaç yaşında, nereli? Selahattin Ekicioğlu Kırşehir Belediyesi hangi partiden?

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu gösterdiği faaliyetler ve çalışmalar ile gündem oluyor. Vatandaşların da merak konusu haline gelen Kırşehir Belediye başkanı hakkında Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu hangi partili ve Kırşehir Belediye Başkanı kimdir gibi sorular soruluyor.

Kırşehir Belediyesinin faaliyetleri ile gündeme gelen hakkında araştırmalar yapılan Kırşehir BelediyeBaşkanı Selahattin Ekicioğlu gündemin en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. Peki, Kırşehir Belediye kimdir? Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu hangi partili?

KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU KİMDİR

Selahattin Ekicioğlu, 3 Mart 1960'da Kırşehir'de çiftçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Tahsilini Kırşehir'de tamamladı. 1970'li yıllarda babası ile birlikte bir kooperatif oluşumuyla inşaat sektörüne girdi.

Ticari faaliyetlerini aile şirketi olarak devam ettiren Ekicioğlu, 1983'te şirket bünyesine ulusal ve uluslararası taşımacılık, yakacak ve inşaat malzemesi tedariki işini de ekledi.

1990'lı yılların başında otomotiv alanında da faaliyetlere başlayan Selahattin Ekicioğlu, tarım makineleri satışı; lastik, jant ve akü bayilikleri yaptı.

İzmir'de Ekicioğlu Tarım adıyla tarım ilacı ve tohum distribütörlüğünü yürütmekte ve 1993'ten bu yana birçok ulusal, uluslararası zirai ilaç ve tohum markasının Ege Bölgesi dağıtımını yapmaktadır.

Ekicioğlu Tarım; adına patentli birçok zirai ilacın üretimini de yapan Ekicioğlu, 2013 yılı Mayıs ayında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi.

Evli ve üç çocuk babası olan Selahattin Ekicioğlu, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı oldu.

www.kirsehir.bel.tr

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow