Sydney Sweeney ünlü boksöre hayat verecek

'GÜÇLÜ VE DUYGUSAL BİR HİKAYE'

May 11, 2024 - 14:30
 0
Sydney Sweeney ünlü boksöre hayat verecek

Sydney Sweeney ünlü boksöre hayat verecek

Son dönemin en popüler oyuncularından Sydney Sweeney, yeni filminde ünlü boksör Christy Martin'i canlandıracak. Sweeney, projeyle ilgili "Christy'nin hikayesi hafif bir hikaye değil, fiziksel ve duygusal olarak zorlayıcı, taşınması gereken çok fazla ağırlık var. Ama kendime meydan okumayı seviyorum" dedi.

'Euphoria' dizisi ve 'Anyone But You' filmiyle büyük bir popülarite elde eden ABD'li oyuncu Sydney Sweeney, David Michôd'un yönetmenliğini üstleneceği yeni projenin yıldızı olacak.

Film, 1990'larda Amerika'nın en tanınmış kadın boksörü olan Christy Martin'in, filmin yapımcılarının deyimiyle "dişi Rocky" haline gelişinin öyküsünü anlatacak.

'GÜÇLÜ VE DUYGUSAL BİR HİKAYE'

Deadline'a konuşan Sweeney, yeni projesiyle ilgili şöyle konuştu:

"Christy'nin hikayesi hafif bir hikaye değil, fiziksel ve duygusal olarak zorlayıcı, taşınması gereken çok fazla ağırlık var. Ama kendime meydan okumayı seviyorum. Christy Martin toplumsal cinsiyet kalıplarının üstesinden geldi ve duygusal, fiziksel ve finansal istismara karşı mücadele etti.

Christy'nin hikayesi onun zirveye inanılmaz yükselişine ışık tutarken, şöhretin perde arkasındaki mücadelelerini de gösteriyor. Çok fazla zorlukla karşılaşan ve bunun onu yenmesine izin vermeyen bir kadın hakkında bir hikaye anlatmak zorunda hissediyorum. Bu güçlü ve duygusal bir hikaye."

KARAR

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow