Tuncay Özkan yine kaybetti

Serdar Aksoy daha sonra partisi CHP’den istifa etti.

Nov 15, 2023 - 09:37
 0
Tuncay Özkan yine kaybetti

Tuncay Özkan yine kaybetti

CHP Menemen Belediye Başkanlığı görevini yaparken ,görevinden alınan Serdar Aksoy daha sonra partisi CHP’den istifa etti.

Menemen Belediye Başkanı serdar aksoy CHP içerisinde yaşananları ve "kişisel rant" iddialarını bir bir anlatmaya devam ediyor. 

Serdar Aksoy, chp içerisindeki ve özellikle İzmir belediyeleriyle, İzmir milletvekili Tuncay Özkan’ın “kişisel rant” ilişkileri hakkında yaptığı açıklamalarla gündemi sarstı. Başkan Serdar Aksoy Belediye Başkanlığının düşürülmesinin nedenini ise Tuncay Özkan’a rant sağlamadığı için kendisine kurulan bir komplo olduğunu iddia etti.

*


Serdar Aksoy yaptığı açıklamalarda Tuncay Özkan’ın “AND” asansörü İzmir’deki belediyelere nasıl pazarladığını anlatarak, Kanal Türk’ü Fetö’ye (Fetö terör örgütü) sattığını,Anka Haber Güneşim Ajans ve KRT ‘nin  CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’a ait olduğunu ifade ederek , bu gelirlerin nereden geldiğini CHP’nin sorgulaması gerektiğini Özkan’ın da açıklama yaparak kamuoyunu aydınlatması gerektiğini ifade etti.
Tuncay Özkan, Serdar Aksoy’un bu iddialarını sosyal medya hesabından yalanlayarak kendisine dava açacağını yazdı.
Tuncay Özkan açtığı davayı kaybetti
Serdar Aksoy’un iddialarına karşılık Tuncay Özkan İzmir 2. Asliye Ceza Mahkemesine suç duyurusunda bulundu. Özkan’ın “AND” asansörü İzmir’deki belediyelere nasıl pazarladığı, Kanal Türk’ü Fetö’ye (Fetö terör örgütü) sattığı ,Anka Haber Güneşim Ajans ve KRT ‘nin  CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’a ait olduğu iddialarına yönelik, Özkan’ın açtığı hakaret davası Aksoy’un beraat kararı ile son buldu.

GAZE-TEMİZ.COM / E-Gazetem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow