Yerel Gündem Yine Haklı Çıktı, Buğra Gökce, İzmir Adaylığı İçin İBB'den İstifa Etti

31 Mart 2024 Seçimleri İçin Kamu Görevlilerinin İstifa Süreci Sona Erdi

Dec 1, 2023 - 13:54
 0
Yerel Gündem Yine Haklı Çıktı, Buğra Gökce, İzmir Adaylığı İçin İBB'den İstifa Etti

Yerel Gündem Yine Haklı Çıktı, Buğra Gökce, İzmir Adaylığı İçin İBB'den İstifa Etti

YEREL GÜNDEM / İSTANBUL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökce, İzmir Adaylığı İçin İBB'den İstifa Etti

Yerel Gündem Yine Haklı Çıktı - 31 Mart 2024 Seçimleri İçin Kamu Görevlilerinin İstifa Süreci Sona Erdi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökce, CHP'den İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki görevinden istifa etti. 31 Mart 2024 yerel seçimlerine katılmak isteyen kamu görevlilerinin istifa süreci de bugün itibariyle sona erdi.

Gökce, İstanbul'un kentsel problemleriyle ilgili hazırladığı raporlarla dikkat çekmiş bir isim olarak biliniyor. Bugün saat 17.00'ye kadar istifasını sunması gereken kamu görevlilerinden biri olan Gökce, istifasını sunarak İBB'deki görevinden ayrıldı.

2017-2022 yılları arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini üstlenen ve 1 Haziran 2022'den bu yana İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Gökce, CHP'den İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmak için başvuruda bulunacak. Gökce'nin hafta başında İzmir'e giderek CHP İl Başkanlığı'na adaylık dosyasını sunması bekleniyor.

Yerel gündem, Buğra Gökce'nin istifası ve İzmir adaylığı için başvurusuyla bir kez daha ön plana çıkarken, 31 Mart 2024 seçimleri için adaylık başvuru sürecinin sona erdiği hatırlatıldı.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow