Zehra Güneş'ten Duygusal Mesaj: "Paris'te Görüşürüz!"

Takım Arkadaşlarından ve Sevenlerinden Destek Yağdı

Jun 5, 2024 - 11:30
 0
Zehra Güneş'ten Duygusal Mesaj: "Paris'te Görüşürüz!"

Zehra Güneş'ten Duygusal Mesaj: "Paris'te Görüşürüz!"

YEREL GÜNDEM / İZMİR

A Millî Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncusu Zehra Güneş, Voleybol Milletler Ligi'nin (VNL) ABD'deki ikinci haftasında yaşadığı sakatlık sonrası duygularını sosyal medya hesabından paylaştı. Güneş, yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle duyduğu üzüntüyü dile getirirken, Paris Olimpiyatları'na katılma umudunu kaybetmediğini belirtti.

Zehra Güneş, Instagram hesabında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Amerika etabı sırasında yaşadığım sakatlık nedeniyle hissettiğim üzüntüyü ve sonrasında yaşadığım şükran duygusunu paylaşmak istiyorum. Bu yaz için beklentilerimiz, hayallerimiz ortak. Şimdi daha iyi anlıyorum ki duygularımız da kalplerimiz de ortak. İlk şoku atlattıktan sonra, hissettiğim güçlü sevgi ve sonsuz destek duygusu beni bambaşka duygulara götürdü. Ne kadar teşekkür etsem, şükretsem azdır. Her geçen gün daha iyi oluyorum; İstanbul’da kendimi hızla toparlayacağıma ve Paris’te takımımla birlikte olacağıma yürekten inanıyorum. Dualarınız, güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkür ederim. Paris’te görüşmek üzere!"

Takım Arkadaşlarından ve Sevenlerinden Destek Yağdı

Zehra Güneş'in bu samimi ve duygusal mesajı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Takım arkadaşları ve voleybolseverler, Güneş'e geçmiş olsun dileklerini ileterek, kendisinin Paris'te sahalara döneceğine olan inançlarını dile getirdiler.

Paris Olimpiyatları'na Hazırlıklar Sürüyor

A Millî Kadın Voleybol Takımı, Paris Olimpiyatları'na hazırlıklarını sürdürürken, Zehra Güneş'in en kısa sürede sağlığına kavuşup takıma katılması bekleniyor. Güneş'in azmi ve kararlılığı, hem takım arkadaşlarına hem de voleybolseverlere moral veriyor.

Zehra Güneş'in hızla iyileşmesi ve Paris Olimpiyatları'nda takımıyla birlikte başarılı performanslar sergilemesi dileğiyle...

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow