Zehranur Gelinlik: Yenilikçi Anlayışıyla Düğünlerinize Değer Katıyor

Yenilikçi Anlayışıyla Düğünlerinize Değer Katıyor

Mar 26, 2024 - 19:20
 0
Zehranur Gelinlik: Yenilikçi Anlayışıyla Düğünlerinize Değer Katıyor

Zehranur Gelinlik: Yenilikçi Anlayışıyla Düğünlerinize Değer Katıyor

REKLAM HABER / İZMİR

İzmir merkezli gelinlik firması Zehranur Gelinlik, sektördeki tecrübesi ve yenilikçi vizyonuyla adından söz ettirmeye devam ediyor. 2016 yılında kurulan firma, artık kendi markası altında ürünler üretme kararıyla daha da güçleniyor. Kaliteden ödün vermeden her bir ürünü özel kılan anlayışıyla, Zehranur Gelinlik, gelin adaylarının en mutlu günlerini daha da özel kılmayı hedefliyor.

Zehranur Gelinlik, İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına, 65 ildeki müşterilerine kendi ürettiği ürünleri ulaştırıyor. Şirketin İzmir merkezli olmasının yanı sıra Gaziantep'te de iki ayrı şubesi bulunuyor. Gaziantep Şehitkamil'de Karşıyaka ve Gaziantep Şahinbey'de Düztepe'de bulunan bu şubeler, bölgedeki gelin adaylarına da hizmet veriyor.

Firmanın kurucusu, yenilikçi anlayışlarını ve kaliteli ürünlerini tanıtmak için müşterilerini mağazalarına davet ediyor. Zehranur Gelinlik mağazaları, gelin adaylarının ürünlere daha yakından bakabilmesi ve detaylı bilgi alabilmesi için ideal bir ortam sunuyor.

Zehranur Gelinlik, gelinlik sektöründe adını kalitesi ve yenilikçi yaklaşımıyla duyururken, her bir gelinin en özel gününde yanında olmaya devam ediyor. Ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve siparişleriniz için Zehranur Gelinlik mağazalarına bekleniyorsunuz.

www.reklamhaber.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow