Balıkesir GİAD’dan Atatepe S.S. Başkanı Nuri Sargın’a Ziyaret

İşbirliği ve Ortak Projeler

Jul 5, 2024 - 15:20
 0
Balıkesir GİAD’dan Atatepe S.S. Başkanı Nuri Sargın’a Ziyaret

Balıkesir GİAD’dan Atatepe S.S. Başkanı Nuri Sargın’a Ziyaret

YEREL GÜNDEM / BALIKESİR

Balıkesir Genç İşadamları Derneği (Balıkesir GİAD) heyeti, Atatepe S.S. Başkanı Nuri Sargın’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarete Balıkesir GİAD Başkanı Mert Kurşun, Başkan Yardımcısı Muratcan Kula, Basın Sözcüsü Burak M. Biçer, Sosyal Faaliyetler Temsilcisi Melek Karatahta ile Yönetim Kurulu Üyeleri Efe Yerce ve Ersin Zengin katıldı.

Başkan Mert Kurşun, Nuri Sargın’a dernek adına iyi dileklerini ileterek, Balıkesir GİAD olarak her zaman destek olmaya hazır olduklarını belirtti. Kurşun, "Atatepe S.S. gibi önemli kurumların, şehrimizin kalkınması ve gelişmesi adına büyük katkıları vardır. Başkan Nuri Sargın’ın yeni görevinde başarılı çalışmalara imza atacağına inancımız tamdır," dedi.

Nuri Sargın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Balıkesir GİAD’ın genç iş insanlarına sağladığı destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Sargın, "Balıkesir GİAD’ın değerli üyeleriyle işbirliği içinde olmak bizler için büyük bir onurdur. Şehrimizin gelişimi için birlikte çalışarak daha güzel projelere imza atacağız," ifadelerini kullandı.

İşbirliği ve Ortak Projeler

Görüşmede, Balıkesir GİAD ve Atatepe S.S. arasında işbirliği ve ortak projeler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Özellikle genç iş insanlarının ve girişimcilerin desteklenmesi, eğitim ve sosyal projelerin hayata geçirilmesi konularında çeşitli öneriler sunuldu. Her iki taraf da Balıkesir’in ekonomik ve sosyal kalkınması için ortak adımlar atmaya hazır olduklarını belirtti.

Geleceğe Yönelik Planlar

Balıkesir GİAD heyeti, Nuri Sargın’a yeni görevinde başarılar dileyerek, işbirliği ve dayanışma içinde çalışmanın önemine vurgu yaptı. Gelecekte gerçekleştirilecek projelerde birlikte hareket etme kararı alan heyetler, Balıkesir’in iş dünyasına ve genç girişimcilerine katkı sağlama konusundaki kararlılıklarını bir kez daha ifade ettiler.

Bu ziyaret, Balıkesir’in iş dünyasının birlik ve beraberlik içinde çalışarak, şehrin gelişimine katkı sağlama amacını taşıyan önemli bir adım olarak değerlendirildi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow