CHP, Foça’da artık yolun sonuna gelmiştir

Acar: Seviyeli bir seçim dönemi geçirelim

Feb 1, 2024 - 23:27
 0
CHP, Foça’da artık yolun sonuna gelmiştir

Acar: Seviyeli bir seçim dönemi geçirelim

Cumhur İttifakı Foça Belediye Başkan adayı MHP’li Taner Acar saygı çerçevesinde ve seviyeli bir seçim dönemi geçirmek istediklerini söyledi

YerelGundem.com

CHP’li rakibi Saniye Bora Fıçı’ya “Hayırlı olsun” dileğinde bulunan Acar, saygı çerçevesinde ve seviyeli bir seçim dönemi geçirmek istediklerini söyledi.

Taner Acar konuyla ilgili olarak “31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için önümüzde 60 günlük bir kampanya süremiz var. Elbette bu süreçte her iki taraf da siyasi propagandasını yapacaktır. Burada önemli olan elma ile armudu ayırabilmektir.  Nihayetinde yerel seçime gidiyoruz ve Foça’yı 5 boyunca idare edecek başkan ve meclis üyelerini seçeceğiz.  Bizler temenni ediyoruz ki, meydanlarda Foça’mızın sorunlarını konuşalım.  Foça’nın turizmini, balıkçılığını, tarımını, kentimizin eksiklerini, tehdit altında olan doğamızı, burada nelerin yapılması ve yapılmaması gerektiğini tartışalım. ‘Biz savaşacağız, kavga edeceğiz, daha önceki adayınıza yaptığımız gibi sana da iftiralar atacağız, seni de yıpratacağız’ diyorlarsa da hiç merak etmesinler ki onların yapacağı kavganın daniskasını yapacak kadar da hazırlıklıyım elbet. Beni, sağ yanağına vurduğunuzda diğer yanağını da uzatan siyasetçilerle karıştırmasınlar. Tekrar ediyor ve uyarıyorum: Daniskasını yaparım” şeklinde konuştu. 35 yıldır Foça Belediyesi’ni yöneten CHP’nin yereldeki başarısızlığını genel siyaset maskesiyle gizlemeye çalıştığını sözlerine ekleyen Taner Acar, “CHP’nin Foça’da tutunabildiği 2 tane dal var. Birincisi, Foça’da saçma sapan ithamlara karaladıkları önceki belediye başkan adayımız üzerinden oluşturdukları korku iklimidir. İkincisi de ‘AK Parti’den kurtulmak istiyorsanız, bize destek vermek zorundasınız’ masalıdır. Fakat her iki söylemin de artık alıcısı yoktur ve böyle basit ayak oyunlarına itibar eden de yoktur. Yani icraat üretemeyip dedikodu üreten CHP, Foça’da artık yolun sonuna gelmiştir” şeklinde konuştu.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow