IGC Başkanı Dilek Gappi: Yerel Basın Halkın Bilgi Almasının Teminatı

Macit Sefiloğlu ’nu İGC Uluslararası Basın Merkezi’nde ziyaret etti.

Mar 29, 2024 - 22:46
 0
IGC Başkanı Dilek Gappi: Yerel Basın Halkın Bilgi Almasının Teminatı

IGC Başkanı Dilek Gappi: Yerel Basın Halkın Bilgi Almasının Teminatı

CHP Foça Belediye Başkan Adayı Saniye Bora Fıçı İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İGC Genel Sekreteri Mehlika Gökmen, İGC Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Coşkun, Esat Erçetingöz, Adem Nakçı, Mücahit Bektaş, İGC Üyesi Şirin Yörük ve 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu ’nu İGC Uluslararası Basın Merkezi’nde ziyaret etti.

Seçilmesi halinde gerçekleştirmek istediği projelerini anlatan Saniye Bora Fıçı, Foça’da kadınlar egemen olacağını vurguladı. Bora Fıçı, “Keyifli bir kampanya süreci geçirdik. Başkan olduğumda ilk olarak temizlik ve düzeni sağlamak istiyorum. Daha sonraki süreçte geçmişte yapılan uluslararası festivalleri de tekrardan hayata geçirilmeyi hedefliyoruz. Yerel üreticilerimizi uluslararası alanda tanıtacağımız ve onların görünürlüğünü artıracağımız slow food hareketini de yeniden canlandırmayı amaçlıyoruz” dedi.

İGC Başkanı Dilek Gappi, yerel seçimlerde Saniye Bora Fıçı ‘ya başarılar diledi. Başkan Gappi, Foça’da kadın bir belediye başkan adayının bulunmasından memnuniyet duyduğunu dile getirerek, yerel basının halkın bilgi almasının teminatı olduğunu belirtti. Gappi, yerel yönetimler ile basın arasındaki iş birliğinin, ortak projeler geliştirmenin önemli olduğunu vurguladı. Gappi, nazik ziyaretleri için Saniye Bora Fıçı’ ya teşekkür etti.

HABER EKSPRES

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow