Jakuzi'nin çok değersiz kalacağı lüksü yakında paylaşacağım

Sancaktepe'yi AK Parti'den alan CHP'li başkan Yeğin'den yeni iddia

Apr 7, 2024 - 16:21
 0
Jakuzi'nin çok değersiz kalacağı lüksü yakında paylaşacağım

Sancaktepe'yi AK Parti'den alan CHP'li başkan Yeğin'den yeni iddia: Jakuzi'nin çok değersiz kalacağı lüksü yakında paylaşacağım

AK Parti'den CHP'yen geçen Sancaktepe'nin yeni başkanı Alper Yeğin, kendisinden önceki AK Partili Şeyma Döğücü'nin lüks makam odası iddiasına ilişkin yeni bir paylaşımda bulundu. Yeğin, "Jakuzi meselesinin çok değersiz kalacağı lüks ve batırılan belediye hikayesini yakın zamanda sizlerle paylaşacağım" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörü Necati Özkan'ın, CHP'nin AKP'den aldığı Sancaktepe'de yeni Belediye Başkanı Alper Yeğin'i tebrik için belediye binasına gittiğinde başkanlık katında 'jakuzi' olduğunu söylemesi sonrası başlayan polemik giderek büyüyor.

Son olarak CHP'li Sancaktepe Belediyesi'nin yeni başkanı Alper Yeğin de, lüks makam odasına ve belediye binasında olduğu iddia edilen 'jakuzi'ye yönelik yeni bir paylaşımda bulundu.

Eski Sancaktepe Belediye Başkanı AK Partili Şeyma Döğücü, sosyal medya hesabından iddialara ilişkin açıklama yayımladı. Şeyma Döğücü'nün iddiayı yalanlayan paylaşımını alıntılayan Yeğin, "Jakuzi meselesinin çok değersiz kalacağı lüks ve batırılan bir belediye hikayesini yakın zamanda sizlerle paylaşacağım" ifadesini kullandı.

KARAR

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow