KAHRAMANKAZAN'DA SERHAT OĞUZ'A ZAFER KUTLAMASI GİBİ KARŞILAMA 

ZAFERİN SAHİBİ ALLAH'TIR

Jan 25, 2024 - 23:22
 0
KAHRAMANKAZAN'DA SERHAT OĞUZ'A ZAFER KUTLAMASI GİBİ KARŞILAMA 

KAHRAMANKAZAN'DA SERHAT OĞUZ'A ZAFER KUTLAMASI GİBİ KARŞILAMA 

YEREL GÜNDEM /ANKARA 

 AK Parti Kahramankazan Belediye Başkan adaylığı açıklanan mevcut Başkan Serhat Oğuz, kentte coşkuyla karşılandı. 

 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Cumhur İttifakı’nın Kahramankazan Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Serhat Oğuz, kentte vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. 

 ATO Congresium'da gerçekleştirilen AK Parti Ankara İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda adayları tek tek açıklayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramankazan için, mevcut Belediye Başkanı Serhat Oğuz'un tekrar aday gösterildiğini duyurdu.

 Ankara'nın 20 ilçesinde AK Parti aday gösterirken, 5 ilçede Cumhur İttifakı üyesi MHP'nin adayı desteklenecek.

 Aday Tanıtım Toplantısı ardından Kahramankazan'a dönen Belediye Başkanı Serhat Oğuz, vatandaşlar tarafından adeta zafer kutlaması gibi bir havada karşılandı.

Yoğun bir sevgi seliyle karşılaşan Başkan Oğuz, yüzlerce aracın katıldığı konvoy eşliğinde vatandaşları selamlayarak Belediye binası önüne geldi. 

 Bir miting ve kutlama havasında gerçekleşen karşılamaya AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ceylan, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Gökdere ve Kahramankazan'ın çok farklı kesimlerinden vatandaşların yoğun katılım sağladığı gözlendi.

 Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Kuran’ı Kerim Tilavetinin ardından dualar edildi. 

 "ZAFERİN SAHİBİ ALLAH'TIR"

 "Başkan Oğuz" "Öğretmen Başkan, Seninle tüm Kazan" gibi tezahüratlar eşliğinde sahneye çıkan Başkan Oğuz vatandaşlara konuşma yaptı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kahramankazan’a selamını getirdiğini söyleyen Başkan Serhat Oğuz, soğuk havaya rağmen kendisini karşılamaya gelen çok sayıda vatandaşa teşekkür etti.

  “Makamlar, koltuklar önemli değil...  Bu kardeşiniz, bu ağabeyiniz, bu evladınız, bu başkanınız, oturduğu makamın kibrine Allah'ın izniyle hiçbir zaman kapılmadı ve kapılmayacak! Çünkü zaferin sahibi Allah'tır! Canımızın, makamımızın, ömrümüzün sahibi Allah'tır!" diyen Oğuz,  "Ben 25 sene bu devlete hizmet etmiş bir işçinin, terzi bir babanın evladıyım. Burası benim ilçem doğduğum ve doyduğum...  Burası benim atamın yurdu...  Benim bu topraklara borcum var. Bu sokakların alacaklısı gibi gezenlerden değilim! Bu sokaklarda, bu toprağa nasıl daha çok hizmet ederim diye gezenlerdenim..." ifadelerini kullandı.

 "BİZ CUMHUR İTTİFAKI'NIN BELEDİYE BAŞKAN ADAYIYIZ"

 "Tekrar izin verirseniz bir beş yıl daha bu şehri yönetmek istiyoruz" diyen Serhat Oğuz, "2024 seçimleri için AK Partimizin Kahramankazan adayı yine Serhat Kardeşiniz oldu; ben bugün siyasetin içindeysem bunun tek sebebi Liderim  Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan'dır. Ben Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğine, ben Recep Tayyip Erdoğan'ın devlet adamlığına, dava adamlığına inanmış bir kardeşinizim! Ve makam, mevki ve şahsi hırsları bir kenara bırakmış, sadece devletin bekası için çırpınan Sayın Devlet Bahçeli'nin arkasında hamdolsun siyaset yapıyoruz. Gurur ve iftiharla söylüyoruz, Biz Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayıyız. Ben bugün o toplantıda Cumhurbaşkanımızın elini sadece Serhat Oğuz olarak sıkmadım, 61bin Kahramankazanlı'nın adına sıktım" dedi. 

“ANKARA’DA CHP’NİN ALTI OK DEVRİ BİTECEK, HİZMET BELEDİYECİLİĞİNİN ALTINOK DEVRİ BAŞLAYACAK”

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisinden iki söz istediğini söyleyen Başkan Oğuz "Cumhurbaşkanımız Kahramankazan'da yerelde rekor bir oy ve Ankara Büyükşehir Belediyesi için adayımız Sayın Turgut Altınok'a da rekor bir destek bekliyor" diyerek vatandaşlara Cumhurbaşkanı'nın mesajını iletti ve "Ankara'da Allah nasip ederse, CHP'nin altı ok devri bitecek, Turgut ALTINOK devri başlayacak" diyerek Ankara Büyükşehir Belediyesi seçimleri için Cumhur İttifakı Adayı Turgut Altınok'a Kahramankazanlıların desteğini istedi.

 "Hizmet üreten değil, sorun üreten belediyecilik anlayışından inşallah başkentimizi kurtaracağız; gerçek belediyecilik anlayışıyla Turgut Altınok başkanımızla buluşturacağız" diyen Başkan Oğuz sözlerini "Kardeşiz! Tek vücut, tek bir milletiz!" dizeleriyle tamamladı.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow