Kepezspor’da çifte kutlama

SOSYAL HAYATA HAZIRLIYORSUNUZ

Nov 27, 2023 - 10:44
 0
Kepezspor’da çifte kutlama

Kepezspor’da çifte kutlama

YEREL GÜNDEM / KEPEZ

Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, antrenörlerinin öğretmenler gününü kutlarken kulüp personelinin doğum günü kutlaması sürpriziyle karşılaştı

Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, antrenörlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarken, kulüp personelinin de kendisinin doğum günü kutlaması sürpriziyle karşılaştı. Kulüp binasında 13 farklı branşın altyapı antrenörleri ile bir araya gelen Başkan Çatal, “Yaklaşık 800 bin nüfuslu bir ilçenin çocuk ve gençlerini spora kazandırırken, ahlak ve temel alışkanlık da öğretiyorsunuz. Öğrencilerinize verdiğiniz düzen- intizam, ömür boyu hareket biçimine dönüşüyor.” diyerek 24 Kasım’ı kutlama hakları olduğunu vurguladı.

SOSYAL HAYATA HAZIRLIYORSUNUZ

Kadrosunun binlerce çocuğun eğitimine doğrudan etki etiğinin altını çizen Çatal, “Biz genelde enerjileri dışarıya vuran çocuklarla ilgileniyoruz. Onları bir yerden alıp hedeflenen yere getirmeye çalışıyorsunuz. Öğrencilerinizin kas yorgunluğuna kadar düşünüyorsunuz. Onları sosyal hayata hazırlıyorsunuz.” diye konuştu. Teknik direktörlerin de sırasıyla günün önemiyle ilgili konuşmaların ardından, kulüp personeli salona Çatal’ın doğum günü pastasını getirdi. Başkan Çatal alkışlar ve tebrikler eşliğinde 56’ıncı doğum gününü kutladı.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow