Naci Eren'in Oğlu Bahri Eren Vefat Etti

CHP Taşova İlçe Başkanlığı'ndan Taziye Mesajı

May 23, 2024 - 18:08
 0
Naci Eren'in Oğlu Bahri Eren Vefat Etti

Bahri Eren'in Vefatı Üzerine Cumhuriyet Halk Partisi Taşova İlçe Başkanlığı'ndan Taziye Mesajı

YEREL GÜNDEM / TAŞOVA

Cumhuriyet Halk Partisi Taşova İlçe Başkanlığı, eski Uluköy Belediye Başkanı merhum Naci Eren'in oğlu Bahri Eren'in vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayımladı.

Parti tarafından yayımlanan mesajda, "Eski Uluköy Belediye Başkanı rahmetli Naci Eren'in kıymetli evladı Bahri Eren'i kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Ömrünün önemli bir bölümünü sömürüsüz bir dünya, insanca hakça bir yaşam mücadelesine adamış olan sevgili Bahri Eren'e rahmet, ailesine, sevenlerine ve dostlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. Hatırası mücadelemizde yaşayacaktır." ifadelerine yer verildi.

Naci Eren'in Oğlu Bahri Eren Vefat Etti

Amasya'nın Taşova İlçesine bağlı Uluköy beldesinden merhum Uluköy Belediye Başkanı Naci Eren’in oğlu, merhum Deniz Eren’in babası Bahri Eren (58), 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü Ankara’da hayatını kaybetti.

Merhum Bahri Eren’in cenazesi, 23 Mayıs Perşembe günü Ankara Karşıyaka mezarlığında saat 14.00'de kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Taşova İlçe Başkanlığı, merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

www.yerelgundem.com

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow