Özel'den 'adalet yürüyüşü' mesajı: Mücadelemiz sürecek

Adalet Yürüyüşü 7 yaşında

Jun 15, 2024 - 14:07
 0
Özel'den 'adalet yürüyüşü' mesajı: Mücadelemiz sürecek

Özel'den 'adalet yürüyüşü' mesajı: Mücadelemiz sürecek

CHP Lideri Özel, Adalet Yürüyüşü'nün yedinci yılı nedeniyle yaptığı paylaşımda "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğünde başlattığımız dünya tarihinin en uzun soluklu sivil eylemi Adalet Yürüyüşü 7 yaşında. 86 milyon yurttaşımız için adaleti sağlayana, haksızlıkları sonlandırana kadar o mücadelemiz sürecek, o yürüyüşümüz devam edecek" ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adalet Yürüyüşü'nün yedinci yılı nedeniyle paylaşım yaptı. Özel paylaşımında, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğünde başlattığımız dünya tarihinin en uzun soluklu sivil eylemi Adalet Yürüyüşü 7 yaşında. 86 milyon yurttaşımız için adaleti sağlayana, haksızlıkları sonlandırana kadar o mücadelemiz sürecek, o yürüyüşümüz devam edecek" dedi.

Özel'in paylaşımı şöyle:

"Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğünde başlattığımız dünya tarihinin en uzun soluklu sivil eylemi Adalet Yürüyüşü 7 yaşında. 86 milyon yurttaşımız için adaleti sağlayana, haksızlıkları sonlandırana kadar o mücadelemiz sürecek, o yürüyüşümüz devam edecek."

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow